Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Sanal Hogwarts'a Hoşgeldiniz!
Sitemizden Yararlanmak İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir...
Sanal Hogwarts'a Hoşgeldiniz!
Sitemizden Yararlanmak İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

-Ölüm Yiyen Alımları-

+4
Persephonie Fraude
Karen Millér
Lisa Angel Black
Marsdén Lexie Millér
8 posters
YazarMesaj
Marsdén Lexie Millér
Hogwarts Müdiresi & Admin
Marsdén Lexie Millér

Kadın Mesaj Sayısı : 1972
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Tarafsız
Asa : Çığlığın Derin Sesi
Kan Durumu : Safkan
Özel Yetenek : Metamorfmagus
Patronus : Unicorn^

Büyücü Özellikleri
Galleon Galleon: 1000

-Ölüm Yiyen Alımları- Empty
MesajKonu: -Ölüm Yiyen Alımları-   -Ölüm Yiyen Alımları- Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 4:42 pm

Ölüm Yiyen olmak için alttaki formu doldurmanız yeterli..

Ad:
Soyad:
Meslek:
https://sanal-hogwartsrpg.yetkin-forum.com/lejant-f7/angel-marsde
Lisa Angel Black
Karanlık Lady
Karanlık Lady
Lisa Angel Black

Kadın Mesaj Sayısı : 97
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Dalga geçme bee xD Profile bak bi ne yazıyo Yoldaşlıktan olmamı bekleyemezsin benden xD ee Lady'iz
Rp Sevgilisi : Yanlızlık xS
Evcil Hayvan : Kedim Samara
Özel Yetenek : Düşünmüyorum
Patronus : Maral

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: -Ölüm Yiyen Alımları-   -Ölüm Yiyen Alımları- Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 5:28 pm

Hilary Millér
Karanlık Lady olmak istiyorum.
Marsdén Lexie Millér
Marsdén Lexie Millér

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: -Ölüm Yiyen Alımları-   -Ölüm Yiyen Alımları- Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 6:07 pm

Örnek Rp koyabilir misin canım? =)
Lisa Angel Black
Karanlık Lady
Karanlık Lady
Lisa Angel Black

Kadın Mesaj Sayısı : 97
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Dalga geçme bee xD Profile bak bi ne yazıyo Yoldaşlıktan olmamı bekleyemezsin benden xD ee Lady'iz
Rp Sevgilisi : Yanlızlık xS
Evcil Hayvan : Kedim Samara
Özel Yetenek : Düşünmüyorum
Patronus : Maral

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: -Ölüm Yiyen Alımları-   -Ölüm Yiyen Alımları- Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 7:18 pm

Tamam koyarım. =)

Lisa, o gün çok sevinçliydi. Ama biraz da hüzün vardı içinde. Çünkü biricik kardeşi evlilik yolunda ilk adımı atıyordu. Ayrılacaktı ondan. Bugün olacak nişanın onların arasındaki samimiyetin azaltmaması için dua ediyordu. Çünkü Louisa onun için bir kardeşten de öteydi. En iyi dostuydu onun. Bilmedikleri sırları yoktu. Her yere beraber giderlerdi. Arkadaşları aynıydı, evleri aynıydı, odaları aynıydı, hatta sınıfları bile aynıydı. Ama şimdi evlenip gidecekti kardeşi...Ayrılacaktı ondan. Yüreği sızladı biraz...

Yatağından buğulu gözlerle kalktı...Odasının lavabosuna gidip elini yüzünü yıkadı. Nişan için erkenden hazırlanacaktı...Dün gece ütülediği elbiseyi dolabının kapağına asmıştı. Onu alıp bir çantaya koydu...Kuaförden çıktıktan sonra giyinecekti onu...Banyoya gitti. Saçları çok kalın olduğu için kuaförler tararken acıtıyordu. O yüzden yıkanıp kendisi tarayacaktı. Üstündekileri çamaşır sepetine attı ve banyoya girdi. Duş perdesini çekip su sıcaklığını ayarladı...Ilık su, tenine her değdiğinde biraz daha buruk oluyordu içi...

Duştan çıktı...Havuyla kurulandıktan sonra saçını kurutup bağladı. Hemencecik birşeyler geçirdi üzerine. Çantasını, elbisesinin olduğu poşedi ve asasını da aldıktan sonra evden çıktı...Biraz yürüdükten sonra ormanlık bir alanda Cisimlendi. Gideceği salonun önündeydi şimdi...Yavaşça içeri girdi. Kuaför bomboştu...Bu da işinin çabuk hallolacağını gösteriyordu...

"Buyrun efendim, işleminiz nedir?"

"Kardeşimin nişanı için sade bir saç istiyorum."

"Peki efendim buyrun..."

Kadın saçını ve makyajını bitirdikten sonra, Angel giyinebileceği bir yer istemişti...Elbisesi ve ayakkaıbılarıyla tam bir peri gibi olmuştu...Ücretini verip nişan yerine Cisimlendi...

Kardeşi orada duruyordu. Rüya kadar güzeldi...Yanına gidip geldiğini söyledi.

"Hayatım çok güzel olmuşsun. Barty'nin neden seni seçtiğine şaşmamalı."
Kathy, Lisa'nın boynuna atladı...Onu gördüğüne çok sevinmişti:

"Ooo nihayet teşrif ettiniz hanımefendi."

Gülüştüler... Lisa'nın hala buruktu içi ama kardeşini bu kadar mutlu görünce o da mutlu oluyordu...Onun mutlu olması Lisa'yı da mutlu ediyordu. Bu arada Karanlık Lady olan kardeşleri Lizze, Kathy'ye bir işaret vermişti. Kathy de Lizze'nin kulağına "Anlaştık" gibisinden bir şey fısıldamıştı. Kathy arkasını dönünce, Lisa onu sorgulayan bir bakış attı. Kathy de açıkladı:

"Nişan sonunda şu Yoldaşlık üyelerine, Layd'ye yaptıkları saygızlık için işkence yapacağız, sen de gelsene"

Zalimce bir kahkaha patlatmıştı. Ama Lisa, bu durumdan hiç de hoşnut değildi.

"Yo, hayır Kathy! Bunu yapamazsınız. Sırf Lady'nin elini sıkmayı reddettikleri için insanlara işkence yapmak hiç de adil değil. Sen olsan ne yapardın söyler misin bana? Gitip Lady'ye sarılıp hasret mi giderecektin? Yoksa yaşadığınız maziden mi konuşacaktın? Biraz mantıklı ol lütfen. Aynısı sana yapılsa sen ne hissederdin? Ben kesinlikle gelmiyorum. Sen de gitme. Hatta böyle birşey olmayacak zaten. Bir de işin tehlikeli kısmı var. Ya Bakanlık çalışanları orayı basarsa? Hayır Kathy buna izin veremem."

Bunun neresi eğlenceliydi ki? İnsanlara acı vermek, onların çığlıklarını duymak...Ne kadar da zalimceydi böyle? Kathy çok kırılmıştı Lisa'ya. Ama Lisa da bunu yapmasına izin vermemeliydi sonuçta...
Kathy'nin gülümsemesi artık kaybolmuştu. Şimdi tedirgin bir şekilde bakıyordu Lisa'ya... Biraz da korku vardı o mavi gözlerde. Bunu sezinlemişti Lisa...Bu da yirmi yılı aynı evde paylaşmanın verdiği bir avantajdı...

"Lisa, sen bir Ölüm Yiyen'sin. Hatırla bunu! Bakanlık orada olmayacak. Daha önce Tom bunların gülen tepeden geldiğini söylemişti. Yani ülke dışındalar. Bu işimizi kolaylaştıracaktır. Hem zaten çoktandır eğlenmemiştik hadi ama......Lady'yi yanlız mı bırakacağız? O en küçüğümüz Lisa, ben bunu yapamam ve eğlenmek de hakkım. İster gel ister gelme ama bana engel olamazsın!"

" Ya, öyle mi? Senin eğlence anlayışın bu demek... Evet bir Yoldaşlık üyesi gibi düşünebilirim çünkü empati yapıyorum Kathy, empati!.. Bunun ne olduğunu biliyor musun? Kusura bakma, belki de aklım kıt ama bir grup silahsız ve aciz insana işkence edilmesini eğlence olarak göremiyorum nedense...Evet, Ölüm Yiyen'im ama bence bizim amacımız insanlara işkence ederek vakit öldürmek değil, Dünya'ya hakim olma çabaları içinde güç kazanmak...Eğer bu olursa ben de ne pahasına olursa olsun Yoldaşlık'a katılırım Kathy, bunu bilmiş ol! Ama gözünüzü o kadar karartmışsınız ki iki kardeş bir olup beni öldürebilirsiniz, değil mi?"

Kathy'nin damarına basmıştı, bunu biliyordu...Lizze'yi de severlerdi ama ikisinin kardeşliği bir başkaydı... Birbirlerine hiç kıyamazlardı...En iyi dostlarıydılar birbirlerinin...Ve şimdi Lisa, Kathy'yi onun tayfasından ayrılmakla tehdit ediyordu...Ama dayanamıyordu Lisa buna...Çünkü savaştalarken, acıyla kıvranan o kadar çok insan görmüştü ki! Bu vahşeti bir daha yaşamaya, yaşatmaya dayanamazdı...
"Empatinin ne demek olduğunu biliyorum Lisa! Hem de senden daha iyi! Ayrıca biz onları öldürmek istemiyoruz, sadece..sadece..."

"Sadece biraz işkence edip bırakacaksınız öyle mi? A ne kadar da şanslılar! Size şükretmeliler değil mi?"

"Her neyse! Seni öldürmeye gelince, bunu yapabileceğimizi mi düşünüyorsun? Kendine gel!"

"Ben kendimdeyim Kathy! Seninle ikimiz ölüm Yiyen'dik ama farklı açıdan düşünüyorduk. Sen işkenceyi bir eğlence kavramı olarak düşünüyorsun ama anlamıyor musun benim canımın ne kadar acıdığını? Savaşta hem bizden hem de ZY'den kaç kişiyi acılar içinde kıvranırken gördüğümüzü bilmiyor musun? Bu sana zevk mi veriyor yani? İnsanların acılarıyla dalga geçiyoruz resmen! Bugün eğer onlara işkence ederseniz ne olacak biliyorsun değil mi? Onlar da öc almak için bize saldıracaklar! Sana huzur verecek olan bu mu yani?"

Gözleri dolmuştu Lisa'nın. Ama ağlamayacaktı... Kardeşinin güzel gününü mahvetmek istemiyordu...
"Peki öyleyse neden benim peşimden Ölüm Yiyen oldun? Madem kafan Yoldaşlık'taydı neden Ölüm Yiyen oldun? O zaman Z.Y.'lı ol ben de senin peşinden gelirim ama başımız belaya girer! Lady bizim kardeşimiz Lisa! ZY'lılar tarafından katledilmemiz olası!"

" Ah, Kathy, Kathy dur! Amacım seni üzmek değildi! Herşey o lanet olası ZY'lılar yüzünden! Ah Kathy!"

Kathy sinir krizi geçiriyordu...Sahnenin tam ortasına gelip:

"Sevgili dostlarım buraya kadar boşuna zahmet verip yoruldunuz. Boşuna dememin sebebi sadece Hilary ve Tom un nişanın olması! Yani ben nişanlanmaktan vazgeçtim hatta ilgisizliğinden dolayı Barty'i terk ediyorum!!"

Ağlayarak salonu terketti Kathy...Lisa da onun peşinden koşarak gitti. Ama Barty'e çok kızgındı...Barty, şimdiye kadar hiç suyuna gitmemişti Kathy'nin...

"Seni adi pislik! Sen benim kardeşimi haketmiyorsun! Sırf parası var diye oluyor değil mi bu kahrolasıca nişan? Seni sömürücü pislik! Seni bir daha Kathy'nin bir kilometre yanında görürsem, büyü güçlerim üzerine yemin ederim ki Azkaban'a bile gitmeme sebep olacak şeyler yaparım!"

Bütün gücüyle Barty'nin yüzüne bir tokat attı. Çocuk donmuş ona bakıyordu. Ama Lisa'nın yüsü öfkeden kıpkırmızı olmuştu. Hemen Kathy'nin yanına gitmeliydi...Bugün onu çok kırmıştı...En güzel gününü mahvetmişti...Koşa koşa kardeşinin yanına gitti...Usulca kapıyı açtı..Kathy içerdeydi, ağlıyordu...Hemen kardeşinin boynuna atlayıp:

"Ah Kathy! Kathy çok üzgünüm...Ben...ben...Hepsi benim yüzümden...Beni affet ne olur? Seni çok seviyorum Kathy! Lanet olası ben, en güzel gününü mahvettim!"

O da ağlamaya başladı. Kathy, ona dönüp sarıldı...Beraber ağlıyorlardı şimdi...Kathy, Lisa'yı affetmişti...

" Ah, o yercücesini de hiç merak etme! Artık senin on metre bile yanına yaklaşamayacak..."
Karen Millér
Hogwarts Müdire Yardımcısı
Karen Millér

Kadın Mesaj Sayısı : 595
Savaşta Hangi Taraftasın ? : ..
Rp Sevgilisi : ..
Asa : ..
Evcil Hayvan : ..
Kan Durumu : ..
Özel Yetenek : Görücü

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: -Ölüm Yiyen Alımları-   -Ölüm Yiyen Alımları- Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 7:21 pm

Bence yeterli kabul edildi
https://sanal-hogwartsrpg.yetkin-forum.com
Persephonie Fraude
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Persephonie Fraude

Kadın Mesaj Sayısı : 408
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Tarafsız.
Rp Sevgilisi : Matthew Andy Black.
Asa : Kristal Yürekler.
Evcil Hayvan : Krup - Dorian
Patronus : Cansarar

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: -Ölüm Yiyen Alımları-   -Ölüm Yiyen Alımları- Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 6:04 pm

"Savaşta Hangi Taraftasın ? : Her zaman iyilik kazanacak!Zümrüdüanka Yoldaşlığı!"

Profilinde böyle yazan bir lady'le nasıl kötü olabileceğimizi bilmiyorum ama ;

Ad: Aléida Emilié
Soyad:Roviuné
Meslek: Bakanlık çalışanı
Karen Millér
Karen Millér

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: -Ölüm Yiyen Alımları-   -Ölüm Yiyen Alımları- Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 6:06 pm

Kabul edildi.

Lisa önceden ZAY'daydı sanırım pm atıcam düzeltir en kısa zamanda ..
Maria Paris Millér
İksir Profesörü
İksir Profesörü
Maria Paris Millér

Kadın Mesaj Sayısı : 29
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Ölüm Yiyen
Rp Sevgilisi : ....Aranıyor....

MesajKonu: Geri: -Ölüm Yiyen Alımları-   -Ölüm Yiyen Alımları- Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 3:00 pm

Ad:Paris
Soyad:Hilton

Meslek:Profesör
Karen Millér
Karen Millér

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: -Ölüm Yiyen Alımları-   -Ölüm Yiyen Alımları- Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 3:24 pm

Kabul edildi..
Ophélia Natteleite
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi
Ophélia Natteleite

Asa : Amaranth, Veela saçı, 16 cm
Evcil Hayvan : Yarasa - Brainiac

MesajKonu: Geri: -Ölüm Yiyen Alımları-   -Ölüm Yiyen Alımları- Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 2:28 am

Ad: Ophélia
Soyad: Natteleite
Meslek: Domuz Kafası için başvurmuştum.
Karen Millér
Karen Millér

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: -Ölüm Yiyen Alımları-   -Ölüm Yiyen Alımları- Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 6:07 pm

Kabul edildi.
Katherine Sarah Millér
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi

Kadın Mesaj Sayısı : 849

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: -Ölüm Yiyen Alımları-   -Ölüm Yiyen Alımları- Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 7:30 pm

Katheryn P.
Millér
Dükkan Sahibi
Marsdén Lexie Millér
Marsdén Lexie Millér

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: -Ölüm Yiyen Alımları-   -Ölüm Yiyen Alımları- Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 3:55 pm

Kabul edildi..
Andrew Roland
Muggle
Muggle
Andrew Roland

Erkek Mesaj Sayısı : 3

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: -Ölüm Yiyen Alımları-   -Ölüm Yiyen Alımları- Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 11:19 pm

Andrew Roland.
Mümkünse, buranın Karanlık Lordu olmak istiyorum.
Marsdén Lexie Millér
Marsdén Lexie Millér

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: -Ölüm Yiyen Alımları-   -Ölüm Yiyen Alımları- Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 2:38 pm

Bunun için Rp yollamanız gerekmektedir..

-Ölüm Yiyen Alımları-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-