Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Sanal Hogwarts'a Hoşgeldiniz!
Sitemizden Yararlanmak İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir...
Sanal Hogwarts'a Hoşgeldiniz!
Sitemizden Yararlanmak İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Özlem

YazarMesaj
Diane Michelle Cladridge
Muggle
Muggle
Diane Michelle Cladridge

Özlem Empty
MesajKonu: Özlem   Özlem Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 4:41 pm

Bu sabahta bir önceki günün aynısıydı. Ne bir eksik ne bir fazla. Sanki bu sabah seni daha az düşündüğümü hissettim. Her gün biraz daha az. Her gece sarıldığım yastığı senmiş gibi hissetmedim ilk defa. Sen gittikten sonra ilk aylarda fazladan 6 saatim olmuştu çünkü artık uyuyamıyordum. Bu saatleri değerlendirmek için okumadığım bir çok kitabı okudum beğendiklerimi tekrar okudum. Bu düşüncelerle evde de oturamadım.

Bugün hava bulutluydu, sanki havalar bile ruh halimi temsil ediyordu. Belli ki birazdan yağmur yağacaktı. Ama bir şey farketmezdi hala kalabalıktı sokaklar. Onca kişinin arasında ne kadar yalnız olduğumu hissettim. Bütün kentten daha yalnızdım. Okyanus gibi bir yalnızlık. Bu senin yanımda olmayışından mıydı, yanımda konuşacak birinin olmayışından mıydı, bilemedim. Yolda yürürken bir çok düşünce kurcaladı zihnimi. En çokta neden gittiğini düşündüm. En güzeli de onca kişinin arasından hala senin kokunu alabiliyor oluşumdu. Belki de bu yüzden olamıyordu bir şeyler.Ben kokunu unutmaktan korkuyordum, sense adımı unutmaktan. Sonra ilerlerken herkeste senden bir parça buldum. Birinin saçını benzettim, birinin gülüşünü. Herkes bir anda sen oldu benim için. Ama hepsinde bir şeyler eksikti. Sonra hiç beklenmedik bir şey oldu. Dünya durdu bir zaman için. Sadece ikimiz kaldık.Bütün geceler seni tekrar görmeyi dilerdim. Ama sadece seni. Yanında başka birisiyle değil. En çok canımı yakanda hala seni düşünürken senin başkasıyla mutlu olduğunu görmekti. Kendime hiç itiraf edemediğim şeyi en sonunda söyledim kendime sen mutluydun. Sessizce yürümeye devam ettim. Belkide sadece beni görmeni istemedim. Hala seni düşündüğümü bilme istedim. Gitgide suçluluk duymaya başladım seni mutlu edemediğim için.

Eve geri döndüm ve o an sadece nedenini düşündüm. Belki de gitmemeliydin. Ya da hiç gelmeseydin, hiç gitmezdin de. Bilmiyorum. Belki sen ve ben birbirinden habersiz iki yabancı olarak kalsaydık. Neyse işte, şimdi sen gittin ve ben yine senden habersizim. Ama aynı şeyler değil. Bir daha kimseyi sevmeyeceğimi düşündüm. Çünkü seversem kaybediyorum.
Sana bir şeyler yazdım. Yazdım sildim, yazdım sildim. Sen hiçbirini okumamış oldun ama ben, hepsini söylemiş oldum. Sonra sana söyleyemediğim o kelime ağzımdan döküldü 'hoşçakal'.

Özlem
1 sayfadaki 1 sayfası