Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Sanal Hogwarts'a Hoşgeldiniz!
Sitemizden Yararlanmak İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir...
Sanal Hogwarts'a Hoşgeldiniz!
Sitemizden Yararlanmak İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Masa 1(rp in)

3 posters
YazarMesaj
Selena Jane Gomez
Muggle
Muggle
Selena Jane Gomez

Kadın Mesaj Sayısı : 50
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Sonsuza Kadar Ölüm Yiyenler
Asa : Sinirin Ateşi

Büyücü Özellikleri
Galleon Galleon: 1000

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 5:46 pm

Burada öğrenciler ve Prof.ler iyi vakit geçirip en iyi kaymak biralarını içebilir
--------RP İn--------
Marsdén Lexie Millér
Hogwarts Müdiresi & Admin
Marsdén Lexie Millér

Kadın Mesaj Sayısı : 1972
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Tarafsız
Asa : Çığlığın Derin Sesi
Kan Durumu : Safkan
Özel Yetenek : Metamorfmagus
Patronus : Unicorn^

Büyücü Özellikleri

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 5:53 pm

Avril o gün çok yorulmuştu. Kafasını dağıtmak istiyordu bu ona iyi gelecekti. O sırada üç süpürgenin önünden geçtiğini farketti. Güzel bir fikirdi hemen içeri girdi. İçeride Selena vardı kendine oturacak bir yer bulduktan sonra;

-"Merhaba Selena'cım. Ben bir tane kaymak birası isteyecektim." dedi. Ardından Selena'nın kaymak birasını getirmesini bekledi..

O sırada çevreyi incelemeye koyulmuştu. İçerisinin dekorunun değiştiğini farketti. Şimdi çok daha sevimli görünüyordu..
https://sanal-hogwartsrpg.yetkin-forum.com/lejant-f7/angel-marsde
Selena Jane Gomez
Muggle
Muggle
Selena Jane Gomez

Kadın Mesaj Sayısı : 50
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Sonsuza Kadar Ölüm Yiyenler
Asa : Sinirin Ateşi

Büyücü Özellikleri

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 6:07 pm

Selena Avril'in geldiğini görünce hemen yanına gitti.Ve ne istediğini yazdı.Sonra içeriye gidip bir katmak birası yaptı.Sonra Avril'in yanına geldi.
-Buyur canım.
dedi ve Avril'e kaymak birasını uzattı.
Marsdén Lexie Millér
Marsdén Lexie Millér

Kadın Mesaj Sayısı : 1972
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Tarafsız
Asa : Çığlığın Derin Sesi
Kan Durumu : Safkan
Özel Yetenek : Metamorfmagus
Patronus : Unicorn^

Büyücü Özellikleri

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 6:25 pm

Avril bir süre dükkanı izledikten sonra Selena gelebilmişti. Kaymak birasını Avril'e uzattı ve

-"Buyur canım." dedi. Kaymak birası oldukça güzel görünüyordu.

-"Çok saol canım" dedi Avril da ve kaymak birasını içmeye başladı. Oldukça güzel bir ferahlık yayılmıştı vücuduna rahatladığını hissetti ve kaymak birasını bitirip Selena'ya iyigünler diledikten sonra oradan ayrıldı..
https://sanal-hogwartsrpg.yetkin-forum.com/lejant-f7/angel-marsde
Katherine Sarah Millér
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi

Kadın Mesaj Sayısı : 849

Büyücü Özellikleri

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 1:05 am

Her zamanki gibi sıkıcı bir günün ardından Rihanna rahat bir uyku çekmişti. Sabah kalktığında yine keyifsizdi. Bu sıkıcı günlerin artık son bulmasını istiyordu. Ama bu isteğinin ne zaman gerçekleşeceğini zaten biliyordu: 2. dönem başladığı zaman. Kahvaltı edip üstünü giydikten sonra kendini yine Londra sokaklarında buldu. Hogsmeade'in yolunu tuttu.. Dükkan dükkan gezmeye başladı yine.

Sıcak bir ortama sahip olan Üç Süpürge dükkanının meşhur kaymak birasını tatmak istedi canı.. Üç Süpürge'ye girdiğinde içerde birkaç kişi vardı. Rihanna bir masa kapıp oturdu. İçeri göz gezdirip dükkan sahibini aradı. Göremeyince onun masaya gelmesini bekledi..
Misafir
Misafir

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 1:44 am

Johnny bugün erkenden kalkmıştı.Çünkü derslerden ve ödevlerden ilk kez fırsat buluyordu ve bunu değerlendirecekti.Johnny üstünü giyinip, kahvaltısını etti.Londra sokaklarına attı kendini gezmeye başladı.İlk önce Quidditch malzemeleri satan yere gitti.Daha sonra malzemelerini yenilemek için Büyük Büyücü Aktarı'na gitti.Yorulmuştu.Biraz dinlenmek için Üç Süpürgeye gitmeye karar verdi.Üç Süpürgeden içeri girince bir kız gördü.Çok güseldi.Bütün cesaretini toplayıp onun olduğu masaya gitti:
"Merhaba yanınıza oturabilirmiyim...Adım Johnny...Johnny Aaron Roviuné"dedi
Katherine Sarah Millér
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi

Büyücü Özellikleri

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 4:49 pm

Rihanna dükkan sahibini beklerken yanına Rihanna'yla aynı yaşta ya da 1 yaş büyük gibi görünen yakışıklı biri geldi. "Merhaba yanınıza oturabilirmiyim...Adım Johnny...Johnny Aaron Roviuné" dedi. Rihanna "Meraba. Tabiki oturabilirsin. Zaten çok sıkılmıştım. Sohbet etmek iyi gelir. Ben de Rihanna. Tanıştığımıza memnun oldum Smile" dedi. Johnny'nin elinde iki kaymak birası vardı. Birini Rihanna'ya uzattı. Kaymak biralarını içerken sohbet etmeye başladılar. Rihanna Johnny'ye bakarken değişik şeyler hissediyordu. "Hangi binadasın?" diye sordu..
Misafir
Misafir

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 5:23 pm

"Merhaba. Tabiki oturabilirsin. Zaten çok sıkılmıştım. Sohbet etmek iyi gelir. Ben de Rihanna. Tanıştığımıza memnun oldum"dedi.Johnny yanınına otururken elindeki kaymak biralarından birini uzattı.Johnny içinde bir şey kıpır kıpır olmuştu.

"bende memnun oldum"dedi gülümseyerek.Rihanna

"handi binadasın"diye sordu.Johnny kaymak birasından bir yudum aldıktan sonra

"Hufflepuff... Seni daha önce okulda görmedim ikinci dönem mi başlıyacaksın?"
Katherine Sarah Millér
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi

Büyücü Özellikleri

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 10:04 pm

"Hufflepuff... Seni daha önce okulda görmedim ikinci dönem mi başlıyacaksın?"

Rihanna "Evet. Maalesef geç kayıt olduğum için hala 2. dönemi bekliyorum. Keşke beklemek zorunda kalmasam. Gerçekten hergünüm çok sıkıcı geçiyor.." dedi.

Johnny'nin tıpkı Rihanna'nın ona baktığı gibi hayran hayran kendisine baktığını farketti. Birden yanaklarının kızardığını hissetti. Johnny'nin de ona karşı birşeyler hissettiğini anlamıştı. İçinden bir ses "Ama daha yeni tanıştık. Bu ne acele. Kendine gel Rihanna." dese bile başka bir ses de "Sen ona aşık oldun ve bunu biliyorsun Rihanna" diyordu.

Rihanna sohbeti devam ettirmeye çalışarak "Roviuné ailesinden olduğuna göre sen bir Ölüm Yiyen'sin değil mi?" diye sordu.
Misafir
Misafir

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 12:48 am

"Evet. Maalesef geç kayıt olduğum için hala 2. dönemi bekliyorum. Keşke beklemek zorunda kalmasam. Gerçekten hergünüm çok sıkıcı geçiyor.." dedi Rihanna.

Johnny Rihanna'nın güselliğine dalıp gittiğini farkketti.Kendine geldiğinde kızın yanakları kızarmıştı.Johnny soğukkanlı biriydi ama Rihanna'nın yanında kendini kaybediyordu. "Galiba aşık oldum"dedi kendi kendine.ikiside sesizdi ve konuşacak konu bulamıyorlardı.Johnny boğazının kuruduğunu hissetti.Kaymak birasından bir yudum aldı.Rihanna'nın sorusuyla irkildi:

"Roviuné ailesinden olduğuna göre sen bir Ölüm Yiyen'sin değil mi?"

Johnny hemen cevap vermedi.Kızın gözlerinin içine baktı.Acaba odamı ölüm yiyenlerdendi.Johnny eğlenerek:

"Neden sende mi ölüm yiyen olcan?"dedi
Katherine Sarah Millér
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi

Büyücü Özellikleri

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 1:47 pm

Johnny'nin "Neden sende mi ölüm yiyen olcan?" sorusunu ne amaçla sorduğunu tam olarak anlamış değildi. "Ben Z.A.Y'ndanım. Ama benim için taraf hiç önemli değil. Yani Ölüm Yiyen'leri düşman olarak görmüyorum. Tabi bazıları hariç.. Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nın tarafını tutmaya başlamamdan önce ve sonra bu fikrim değişmedi." dedi. Tekrar kısa bir sessizlik oluştu.. Biraz kaymak birasından içtikten sonra Rihanna yine sessizliği bozarak "Sen?" diye sordu.
Misafir
Misafir

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 2:08 pm

Johnny soruyu sorduktan sonra Rihanna düşünmeye başladı.Johnny sanki bir an kız Johnny dönüp "evet" diyecekmiş gibi geldi ama kızın cevabı daha değişikti:

"Ben Z.A.Y'ndanım. Ama benim için taraf hiç önemli değil. Yani Ölüm Yiyen'leri düşman olarak görmüyorum. Tabi bazıları hariç.. Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nın tarafını tutmaya başlamamdan önce ve sonra bu fikrim değişmedi."

Johnny içinden "kısaca tarafsızsın" dedi.Rihanna kaymak birasından içerken Johnny'e

"Sen?" diye sordu.Johnny Rihanna'yı biraz daha tanımak istiyordu.Neden Z.A.Y'yı seçmişti.Johnny Rihanna'ya dönüp

"Madem Ölüm yiyenleri kendine düşman olarak görmüyorsan neden savaşa Z.A.Y için giriyorsun"dedi.Daha sonra Rihanna'nın cevabını bekledi.
Katherine Sarah Millér
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi

Büyücü Özellikleri

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 2:16 pm

Johnny'nin "Ölüm yiyenleri kendine düşman olarak görmüyorsan neden savaşa Z.A.Y için giriyorsun" sorusuna karşılık Rihanna "Kısaca cevap vermem gerekirse nedeni ailem. Sanırım söylemedim ben Lavigne ailesindenim." dedi. Konunun değişmesini istiyordu çünkü ailesinden dolayı Johnny'nin ondan soğuyacağını düşündü. Ama düşündüğünün doğru olup olmadığını bilmiyordu. "Sen neden Ölüm Yiyen olmayı seçtin" diyecek oldu ama sustu ve Johnny'nin konuşmasını bekledi.
Misafir
Misafir

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 8:54 pm

"Kısaca cevap vermem gerekirse nedeni ailem. Sanırım söylemedim ben Lavigne ailesindenim." dedi Rihanna.Johnny Rihannay'ı dikkatle izliyordu.Johnny kaymak birasından bir yudum aldı.Dışarda yağmur yağıyordu.Yağmur damlaları camları döverken Johnny:

"Anlıyorum...dediğin gibi ben bir Roviuné'im ve bir Roviuné gibi davranıcam"[color=red]dedi.Kaymak birasındaki son yudumu da aldıktan sonra Rihannay'a

"Kaymak birası istermisin"diye sordu.
Katherine Sarah Millér
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi

Büyücü Özellikleri

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 1:15 pm

Johnny "Anlıyorum...dediğin gibi ben bir Roviuné'im ve bir Roviuné gibi davranıcam" diyerek kaymak birasını bitirdi. "Kaymak birası istermisin" diye sordu. Rihanna nazikçe "Kaymak birası için çok teşekkürler ama bir tane içebileceğimi sanmıyorum." dedi ve gülümsedi. Johnny'nin dehafifçe sırıttığını gördü. "Hava kararmaya başladı. Hem
yağmur iyice bastırmadan gitsem iyi olur. Seninle tanıştığımıza çok sevindim Johnny"
dedikten sonra yavaşça masadan kalktı. Birkaç saniye Johnny'nin konuşmasını bekledi.
Misafir
Misafir

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 5:35 pm

"Hava kararmaya başladı. Hem yağmur iyice bastırmadan gitsem iyi olur. Seninle tanıştığımıza çok sevindim Johnny" ve masadan kalktı.Johnny Rihannan'nın masadan kalktığını görünce hemen ayağa kalktı.Kapıya doğru yürürken:

"Bende memnun oldum Rihanna.Sanırım haklısın yağmur bastırmadan benimde gitmem gerekiyor.Sana eşlik edebilirmiyim?
Katherine Sarah Millér
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi

Büyücü Özellikleri

Masa 1(rp in) Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1(rp in)   Masa 1(rp in) Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 10:07 pm

-Üç Süpürge'de-

Johnny "Bende memnun oldum Rihanna. Sanırım haklısın yağmur bastırmadan benimde gitmem gerekiyor. Sana eşlik edebilirmiyim?" sorusunu sorduğunda Rihanna'nın ağzı kulaklarına vardı. "Tabiki. Çok memnun olurum.." dedi.

-Hogsmeade-
Dükkandan çıkıp çamurlu Hogsmeade yollarında yürümeye başladırlar. Yağmur iyice hızlanmaya başlamıştı. İkisi de sırılsıklam olmuşlardı. Biraz yürüdükten sonra Rihanna "Benim yaşadığım malikane şu yolun sonunda. Tekrar tanıştığımıza memnun oldum. Görüşmek üzere" dedi pırıltılı gülümsemesiyle. Gösterdiği sokakta yoluna devam etti. Gözden kaybolmadan önce yavaşça arkasını döndü. Johnny ona baktığını görünce sırıtarak el salladı. Rihanna da elini kaldırdı, bitkin bir şekilde bir sağa bir sola hareket ettirdi ve yürümeye devam etti. Acaba onu bir daha görecek miydi? Ya da bu kendisi için önemli miydi? Onu sevmişti, iyi birine benziyordu ama bunu yalnızca Üç Sürüge'de iki çift laf ederek anlayamazdı. Üzerine bir durgunluk çökmüştü. Sanki birbirlerine veda etmişler ve Rihanna terkedilmiş gibi bir his vardı içinde. Halbuki onunla ilk defa görüşmüştü ve aralarında hiçbir türlü ilişki yaşanmamıştı. Ne dostluk, ne de aşk. Şöyle bir silkinip saçma düşüncelerinden arındı. "N'oluyo bana ?! Alt tarafı en fazla yarım saat konuştuğum bir insan. İster tekrar görüşeyim ister hayatımda bir daha hiç görmiyim. Ben ona aşık falan değilim, umrumda bile değil."

Masa 1(rp in)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 5. Masa
» 5. Masa
» -Masa 1-
» -Masa 2-
» -Masa 3-