Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Sanal Hogwarts'a Hoşgeldiniz!
Sitemizden Yararlanmak İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir...
Sanal Hogwarts'a Hoşgeldiniz!
Sitemizden Yararlanmak İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~

4 posters
YazarMesaj
Serena Van Der Woodsen
Muggle
Muggle
Serena Van Der Woodsen

Kadın Mesaj Sayısı : 331
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Rp Sevgilisi : ~Nick Jonas~
Asa : Zekiliğin Cesareti
Evcil Hayvan : Kedi
Kan Durumu : Bulanık
Özel Yetenek : Metamorfmagus ( Hermione )

Büyücü Özellikleri
Galleon Galleon: 1000

~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~ Empty
MesajKonu: ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~   ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 2:34 pm

~Sadece Sessizlik~

Şuanlık bekliyordu, sadece karşıya bakıyordu, güzeşin doğuşuna. Sadece birkaç kişiyi görebiliyordu, bahçede gezen insanlar vardı. Hermione onları anımsayamıyordu, sanki hiç tanımadığı insanlardandı. Belki de öyleydi…

Hermione yatağından kaktı ve uzun bakımlı saçlarını topladı. Kirli gardırobunun kapağını yavaşça açtı ve okul formasını aldı. Her zaman ütülüydü bu forma, hiçbir zaman burşmamıştı. İşte sihir böyle bir şeydi. Hermione yatakhaneden çıkmak üzere adımını atacaktı ama arkadan Ginny’nin bağırmasını duydu. Ginny, turuncu saçlarını açık bırakmış ve büyük bit taç takmıştı. Çok güzel gözüküyordu. Tam bir peri kızı gibiydi ve Hermione de bunu fark etmişti Ginny’nin büyüdüğünü hissetmişti. Artık muhabbete gerek yoktu. Sadece dışarı çıkacaklardı. “ Hey, Hermione, beni bekle, birlikte gidelim”. Bu ses Hermione’ye çok şirin gelmişti. Hermione gerçek doştunu çok seviyordu. “ Tamam ama biraz çabuk ol, kahvaltıya geç kalacağız.”Hermione her zaman disiplinliydi ve Ginny’de yavaş yavaş ona benzemeye çalışıyordu. Bu sene onların 6. senesiydi ve her şey yolunda gidiyordu. Ginny neredeyse Hermione’nin özelliklerini alabilmişti. Ron ve Harry’ye gelince: Onlar kendi hallerinde takılıyorlardı…

“ Benim kıravatımı gören oldu mu acaba?”. Odadan gelen bu ses uyuyanları ürkütmüştü. Ron’un bu kabalığına herkes alışmıştı ama Harry bu huyundan dolayı Ron’a kızmaya devam ediyordu. Ama haklıydı: Ron çok kabaydı. “ Ron, lütfen sessiz ol, herkes uyuyor, biraz saygılı olmayı dene.” Harry bu şeilde Ron’a kızdıktan sonra Ron çok azcık kızarmıştı. Sanki bir kıza bakar gibi utanmıştı. Ama tabikide hak etmişti. “ Ahaa, Harry buldum, bak buldum, hadi kahvaltıya”. Harry bu sefer sinirlenmemişti çünkü Ron’un sesi normal çıkmıştı. “ Rama Ron sen in ben arkandan geleceğim.” Ron aşağıya koştu, daha çok fazla kişi yoktu, ama karşısında duran o asalet o endam onu delirtiyordu. Ona baktıkça bağırası gelen Ron hemen masaya oturdu ve içinden bir ‘ Ohh’ çekti. O kız onu deli ediyordu. Evet o bütün erkekleri deli ediyordu: Serena!

“ Ginny, 6 senedir tanışıyorsunuz ve birbirinizi seviyorsunuz. Şimdi ise çıkıyorsunuz ve hala bana sorun olduğunu söylüyorsun.. Bu nasıl olabilir?”
Hermione yüzündeki hayretle Ginny’e baktı. Ginny ise sadece indikleri merdivenlerin aralarına bakıyordu. Biraz üzgün gibiydi. “ Hermioen bak, söz konusu Dean olunca, ne biliyim içim çok kötü oluyor, çünkü Dean bazen bana çok kötü haksızlıklar yapıyor ve bunu yüreğim kaldırmıyor.” Hermione başıyla Ginny’i onayladı. “ Evet Ginny, bak işte olayı sen de çözümleyebildin... Şimdi sana sadece şunu söyleyeyim, dikkatli ol. Çünkü Dean birazcık ağır bir çocuk, her istedğini yaptırabilir.” Hermione kendisini bir abla gibi hissetmişti, öğüt vermeyi çok seviyordu ve bu zaten Hermione’nin doğasında vardı…

“ Oh, Harry şuna bak, çok güzel değil mi?” Ron adeta kızın içine düşmüştü ve köpek gibi ağzının sulanmasına izin veriyordu. Ama bu normaldi, çünkü Serena onu deli ediyordu. Upuzun sapsarı saçları, bocuk mavisi gözleri vardı. Boyu uzundu ve zayıf bir vücudu vardı. Vücudu her kızda olmayan ir şekle sahipti ki en çok ta bu erkeklerin dikkatini çekiyordu. Ama bu kız Hermione gibi inek, Ginny gibi akıllı değildi, bu kız tam bir erkek delisiydi ve erkekleri peşinde koşturmaya bayılıyordu. “ Harry, Harry kız bana göz kırptı, inanamıyorum, kız bana göz kırptı!” Harry ağzındaki yemek parçasını tabağına gerisingeri düşürdü ve sonra Serena’ya baktı, evet kız Ron’a hala bakıyordu. Kız gerçekten Ron’a göz kırpmıştı.

“ Evet tatlım. Ben Dean’i yeterince sevemiyorum artık ve sanki bir güç beni ondan çekiyor. Ben gerçek aşkı anlamamışım Hermy, hemde hiç!” Hermione Ginny’e baktı, sanki gözleri dolmuştu ve adeta ağlıyordu. Ama sonunda Büyük Salona gelmişlerdi ve yemek yiyeceklerdi. Bu onalr için güzel bir şeydi çünkü açtılar! Bu durumda ikisde yemek yemekten başka bir şey yapamazlardı. “ Bunları kafana takma şimdi, ah gel bak Harry ve Ron orda!” Hermione parmağıyla masayı gösterdi. Ginny sırıttı çünkü o sırada Ron’un Serena’ya öküz gibi baktığını gördü. Ron ve Serena: Uyuşmaz Çiftler!

Harry çok şaşırmıştı, Serena ve Ron: Uyuşmaz Çiftler! “ Ooo, kızlar günaydın, otursanıza..” Hermione gülümsedi ve Ron’a bakakaldı. “ Hey Ron, sanada günaydın, ah doğru Serena, gözün ondan başkasını görmüyor ki.” Hermione çatalını yemeğinin bir parçasına batırdı ve sinirli gözlerle Ron’a baktı.

En son Elena Hermione G. Millér tarafından Çarş. Tem. 30, 2008 2:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://dedikoducukiz.forumotion.net
Karen Millér
Hogwarts Müdire Yardımcısı
Hogwarts Müdire Yardımcısı
Karen Millér

Kadın Mesaj Sayısı : 595
Savaşta Hangi Taraftasın ? : ..
Rp Sevgilisi : ..
Asa : ..
Evcil Hayvan : ..
Kan Durumu : ..
Özel Yetenek : Görücü

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~   ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 2:36 pm

süper olmuş kuju ellerine sağlık xD
https://sanal-hogwartsrpg.yetkin-forum.com
Serena Van Der Woodsen
Muggle
Muggle
Serena Van Der Woodsen

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~   ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 2:38 pm

Saol canım .
Rosie Anna Lestrange
Muggle
Muggle
Rosie Anna Lestrange

Kadın Mesaj Sayısı : 68
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Z.A.Y
Rp Sevgilisi : Christopher E. Beaumord
Asa : Hayali Mutluluklar
Kan Durumu : Safkan
Özel Yetenek : Görücülük

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~   ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 11:13 pm

Bence anLatıma daha çok yer versen hoş oLurdu. Yani konuşmaya değiL de duygu düşünceLere.. sonuçta hikaye, diyaLog değiL. Ama yine de hoş gibi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~   ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~ Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 2:02 pm

Çok güzel canım
Serena Van Der Woodsen
Muggle
Muggle
Serena Van Der Woodsen

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~   ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~ Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 6:02 pm

Teşekkürler bunu senden duymak çok hoş.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~   ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 7:59 pm

çok güsel bi hikaye saol
Lisa Angel Black
Karanlık Lady
Karanlık Lady
Lisa Angel Black

Kadın Mesaj Sayısı : 97
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Dalga geçme bee xD Profile bak bi ne yazıyo Yoldaşlıktan olmamı bekleyemezsin benden xD ee Lady'iz
Rp Sevgilisi : Yanlızlık xS
Evcil Hayvan : Kedim Samara
Kan Durumu : Safkan
Özel Yetenek : Düşünmüyorum
Patronus : Maral

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~   ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~ Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 11:26 am

Rosie Anna Lestrange demiş ki:
Bence anLatıma daha çok yer versen hoş oLurdu. Yani konuşmaya değiL de duygu düşünceLere.. sonuçta hikaye, diyaLog değiL. Ama yine de hoş gibi.
Serena Van Der Woodsen
Muggle
Muggle
Serena Van Der Woodsen

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~   ~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~ Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 6:42 pm

Tesekkurler

~Harry Potter and the Dagger of Emotions ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» harry potter
» Harry Potter
» Harry J. Potter
» -Ginevra Phoenix ve Harry Potter-