Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Sanal Hogwarts'a Hoşgeldiniz!
Sitemizden Yararlanmak İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir...
Sanal Hogwarts'a Hoşgeldiniz!
Sitemizden Yararlanmak İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

2. Dönemin Başlaması

+9
Zac M. Efron
Nick Jonas
Rosie Anna Lestrange
Heidi Miley Cyrus
Rachel Evan Millér
Marissa Tonks
James Dreamx Potter
Marsdén Lexie Millér
Serena Van Der Woodsen
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Rosie Anna Lestrange
Muggle
Muggle
Rosie Anna Lestrange

Kadın Mesaj Sayısı : 68
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Z.A.Y
Rp Sevgilisi : Christopher E. Beaumord
Asa : Hayali Mutluluklar
Evcil Hayvan : Kedi
Kan Durumu : Safkan
Özel Yetenek : Görücülük

Büyücü Özellikleri
Galleon Galleon: 1000

2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 8:18 pm

out: ben yazmayacağım. az önce yazmıştım. pc kendini resetledi ve sinirlerim çok bozuldu. o kadar da yazmıştım. siz devam edin..
Marissa Tonks
Muggle
Muggle
Marissa Tonks

Kadın Mesaj Sayısı : 52
Savaşta Hangi Taraftasın ? : ^^İyiLiqq^^
Rp Sevgilisi : Henüz yok (:
Asa : Neşenin Cesurluğu
Evcil Hayvan : Muffy adında bir hamster ve Puffy adında bir köpek ^^

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 8:47 pm

"Teşekkür ederim Marissa eminim senin saçların kıvırcıkken de çok güzeldir. Ve ımm... Ben de senin gibi biriyle tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Umarım arkadaşlığımız hiç bitmez..."

Marissa, Nick'in gülümsemesini aynen iade etti. O da dostluklarının bitmesini istemiyordu.

''Ben içecek bir şeyler alacağım sende benimle gelsene ?"

Marissa iyi bir fikir olacağını düşündü;

'' Tamam, iyi olur. ''

dedi gülümseyerek. Tam içeceklerin bulundıuğu yere gelmişlerdi ki bir kız yanlarına geldi. Sinirli gözüküyordu. Sert bir sesle;

''Ah bayanlar üzgünüm ama Nick'i almam gerekiyor. Onunla özel konuşmak zorundayız da."

dedi. Ve Nick'i kolundan çektirdi. Marissa şaşkınlıkla;

'' E-e.. Tabi ki buyrun..''

dedi. Zaten kız çoktan Nick'i götürmüştü bile..
Rosie Anna Lestrange
Muggle
Muggle
Rosie Anna Lestrange

Kadın Mesaj Sayısı : 68
Rp Sevgilisi : Christopher E. Beaumord
Asa : Hayali Mutluluklar
Özel Yetenek : Görücülük

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 9:01 pm

Rosie, Nick ve Marissa içeceklerin olduğu bölüme gelmişlerdi. Rosie önce kendine bal kabağı suyu aldı ve sonra yeni tanıştığı dostlarına ikram etti. Rosie'ye gülümseyerek almışlardı. Rosie de onlara gülümsedi. Yanlarına biri gelmişti. Tanımıyordu, asında tanıyordu ama o Rosie'yi tanımıyordu. Hermione.. Nick'in sevgilisiydi bu. Kıskanmış olmalıydı, çünkü Rosie ile Marissa'ya çok ters bakıyordu. Üstelik sesindeki kızgın tonu da Rosie'yi sinirlendirmişti.

''Ah bayanlar üzgünüm ama Nick'i almam gerekiyor. Onunla özel konuşmak zorundayız da."

Rosie bir şey diyecekken Nick'in kolundan çekip götürmüştü. Arkasından dudaklarını ısırdı sinirle ve daha sonra içiceklerin yannıda bulunduğu sandalyelerden birine oturdu. Sinirini nasıl yatıştıracağını bilmiyordu. Ama en iyisi başka bir yere gitmekti. Marissa'nın da buna hayır diyeceğini zannetmiyordu. Çünkü o da biraz şaşırmış görünüyordu. İkisi aynı binada olduklarına göre en iyi yerin ortak salon olduğuna kanaat getirdi ve:

"Ortak Salona gidelim mi? Sinirlerim bozuldu beh!.."

dedi biraz bağırarak azarlar bir tonda ve Nick ile konuşan Hermione'ye ters bir bakış attı. İyi anlaşacaklarını zannediyordu aslında. Nick gibi birinin sevgilisi ancak onun gibi olabilir diye düşündü. Ama yanılmıştı. Böyle bir şey düşünmesi bile saçmaydı. Üstelik Nick gibi biri ona ne kadar değer veriyordu. Bu yüzden sinirlenmişti belki de. Çantasını ilk defa açmamıştı bu durumda. Partalıcısını tazelemek yerine gitmeyi tercih ediyordu. Çok darılmıştı doğrusu.
Marissa Tonks
Muggle
Muggle
Marissa Tonks

Kadın Mesaj Sayısı : 52
Savaşta Hangi Taraftasın ? : ^^İyiLiqq^^
Rp Sevgilisi : Henüz yok (:
Asa : Neşenin Cesurluğu
Evcil Hayvan : Muffy adında bir hamster ve Puffy adında bir köpek ^^

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 9:11 pm

"Ortak Salona gidelim mi? Sinirlerim bozuldu beh!.."

Marissa da sıkılmaya başlamıştı zaten bu kıyafetlerden.

''Ah.. Gerçekten iyi olur.''

dedi. Öncelikle üstünü değiştirecekti. Sonra ortak salonda laflarlardı. İkisi de ayaklandılar. Marissa tam kapıdan çıkarken fısıltıyla Rosie'ye;

''Bu kıza ne olmuş böyle ''

dedi ve ikiside gülmeye başladılar. Marissa, Rosie'yi gerçekten sevmişti...
Eleanora Lizzié Millér
Muggle
Muggle
Eleanora Lizzié Millér

Kadın Mesaj Sayısı : 241
Rp Sevgilisi : ~~James Dreamx Potter~~(dadlumm benimm=))
Asa : ~Karmaşanın Düzeni~
Evcil Hayvan : şimdilik yok
Özel Yetenek : ~Çatal ağız~
Patronus : Yok..

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 10:58 pm

Jennifer 2.dönemin başlamasına çok sevinmişti.Çok mutluydu bugün onun için çok güzel bir gündü.Çünkü bugün parti vardı partide çok güzel görünmesi gerekiyordu.Sabah kalkınca ilk işi kendine hemen çok güzel bir elbise buldu partide çok güzel olması gerekiyordu.ELbisesi çok şıktı.Mor şırfırlı çok güzel bir elbiseydi.Hemen elbisesini giydi saçını başını düzeltip bi koşu Büyük salona doğru ilerliyordu.Çok heycanlıydı.Bir kaç dakika sonra büyük salona ulaşmıştı.Orada bir sürü Öğrenci ve yetişkinelr vardı hepside çok güzel olmuştu hepsi çok mutlu görünüyordu.Yavaş adımlarla büyük salona doru ilerledi.İçeriye girdiğinde sanki herkez ona bakıyor gibiydi büyüleyici olmuştu çok güzeldi.Bir kaç metre ilerledikten sonra Hufflepuff masasına oturdu.Binasını çok seviyordu.Yanında şimdilik kimse yoktu yanlızdı.Bir kaç dakiks sonra james geldi yanına o da çok yakışıklı olmuştu büyüleyiciydi.Jennifer ok heycanlanmıştı karşısında jamesi görünce çok mutlu görünüyordu.Jennifer gülümseyen yüzüyle Yanına gitti ve ona:
" Selam canım nasılsın bugün çok yakışıklı olmuşsun. " dedi gülümseyek.Partideki herkez çok güzeldi ve yakışıklıydı jennifer ve jamesde onlardan biriydi.Çok mutlu görünyorlardı.Etrafa gülücük saçıyorlardı.
http://gercekhogwarts.turkforumpro.com/index.htm
James Dreamx Potter
Biçim Değiştirme Profesörü
James Dreamx Potter

Erkek Mesaj Sayısı : 613
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Z.A.Y.
Kan Durumu : Melez
Özel Yetenek : /Animagus/Black Fenrir (bknz. imzam)

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 11:32 am

Etraf çok sesliydi. Konuşmalar, kahkahalar tavana kadar yükseliyordu. James olduğu yerden biraz döndü ve Jennifer'ı gördü. Çok şık giyinmişti. Zaten her şekilde güzeldi. Hufflepuff masasındaydı. Hızla cüppesini toplayıp yanına koştu. Yer yer etraftaki konuşmalara kulak misafiri oluyordu. Ama hiç birini merak etmedi. Masaya geldiğinde Jennifer onu farketti ve:
" Selam canım nasılsın bugün çok yakışıklı olmuşsun. " dedi gülümseyerek. James utanmış gibiydi. Yanakları al al olmuştu. İlk şaşkınlığını arttırınca sessizce:

"Senin güzelliğinin yanında ne ki?" diye mırıldandı...

Jennifer gerçektende çok güzeldi. Yüzünden gülümseme hiç eksik olmazdı. James en çok onun bu yönünü seviyordu. Partide o kadar çok kişi vardı ki onu görebildiği için çok sevinmişti. James Jennifer'ın daha cevap vermesine fırsat tanımadan:
"Bir şeyler içelim mi?" diye sordu...

En son James Dreamx Potter tarafından Cuma Ağus. 01, 2008 11:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Zac M. Efron
Muggle
Muggle
Zac M. Efron

Erkek Mesaj Sayısı : 279
Savaşta Hangi Taraftasın ? : ÖlÜm YiYeNlEr!!!
Rp Sevgilisi : !...! Hayden P. Millér !...!
Asa : ~Karanlığın Sesi~
Evcil Hayvan : Papağanım Badem...[Hem gerçekte var hemde sanalda...Ne güzel]
Kan Durumu : SaFkAn!!!!
Özel Yetenek : -

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 11:35 am

Zac bir süre sessiz kalmıştı. Bunu şaşkınlığına vermeliydi çünkü insan en sevdiği arkadaşını yıllar sınra görünce garip duygulara kapılıyordu haliyle. Fakat Peny bunu çok normalmiş gibi algılıyordu ve etrafını izliyordu sürekli. Bir ara Zac'e döndü ve gülümseyerek konuşmaya başladı...

"'Sınır tanımayan zeka en büyük hediyedir insana.' Zac senin zeki olduğunu bilirdim ama; sinsiliğinin daha ağır basacağını düşünmüştüm. Neyse Ravenclaw harika bir bina..."

"Hmm.. Öyle mi dersin... İlk defa Ravenclaw'lı oluyorum..."

dedi bir kahkahayla. Böyle soğuk espiriler yapmasından Peny rahatsız olabilirdi bu yüzden kahkasınına mola verdi ve hafifçe gülümsemeye başladı....

"Sanırım Slyterin'desin...Çok sinsiydin küçükken...Sürekli sokaktaki küçük ççocukları aşağılardık beraber...Hala öyle misin?"

diye sordu... Peny'nin değişeceğini hiç ummuyordu çünkü o 7!sinden neyse 70'inde de aynı olan bir kızdı...
Eleanora Lizzié Millér
Muggle
Muggle
Eleanora Lizzié Millér

Kadın Mesaj Sayısı : 241
Rp Sevgilisi : ~~James Dreamx Potter~~(dadlumm benimm=))
Asa : ~Karmaşanın Düzeni~
Evcil Hayvan : şimdilik yok
Özel Yetenek : ~Çatal ağız~
Patronus : Yok..

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 11:38 am

Jennifer Bir kaç dakika bekledikten sonra James:
" Senin güzelliğinin yanında ne ki? " diye mırıldandı...Jennifer biraz utanmışa benziyordu.James Jennifer için iyi bir çocuktu çok canayakın çok masum yüzlü bir çocuktu.Etraf çok kalabalıktı ve çok gürültülüydü birbirleriin seslerini duymak imkansızsı.Bir kaç dakika sonra James Jennifera dönerek:
" Bİr şeyler içelimmi. " dedi usulca.Jennifer aklındanda tam o geçiyordu.Jennifer sölücekken James söledi Jennifer da gülümseyek:
" Tabi canım olur zevkle. " dedi ve gülümsedi.
http://gercekhogwarts.turkforumpro.com/index.htm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 1:29 pm

Yüzündeki tatlı gülümseme bütün suratına yayılmıştı. Kaymak Birasının son yudumunu da içerken daha neşeli gözüküyordu hiç değilse. Kaymak Birasını yavaşça masaya koyup arkasına yaslandı. Dışarıda ki baykuş sesleri çok net duyulabiliyordu. Pen kafasını cama çevirdiğinde cama dayanmış baykuşu fark ederek sırıttı. Rosie'nin gitmesine hala anlam veremiyorken; yeni kişilerin girmesi onun dikkatihni çekmişti az sonra Zac konuşmaya başlamıştı. Fazla sessizid bugün nedense, Zav'ın söylediklerinden sonra hafifçe kıkırdayarak ona döndü

"Her yaz aynı şeyi yapıyorum; büyü yapılmaya izin verilse onların donunu düşürmeyi çok isterdim. Ama hiçbir yıl büyü yapılmaması gerektiğine dair yazıyı yazmayı unutmuyorlar."

Sıkıntı ve keder dolu bir iç çekerken; tek bir nefeste saydığı kelimeler ağzından fazlasıyla ciddi bir şekilde çıkmıştı. Çünkü haklıydı: Okulda büyü yapılmasına izin verilse zaten muggle'lara göstermeden fazlasıyla büyüler yapardı. hem küçük sümüklüleri korkutmak çok eğlenceli olurdu. sene sonra bu dertlerden kurtulup istediği kadar büyü yapabilecekti. O gün ilk yapacağı iş ise karşıda ki Malikanede oturan Andy Mitt'e taş yağdırıp herkesin önünde onu rezil etmek olacaktı.

O çocuktan nedense her zaman nefret etmişti. Ama çocuk nedense Pen ile arkadaş olmaya çok meraklıydı. Daha 7 yaşında olduğundan burada değildi Andy, iyiki de yoktu. Bütün okula rezil ederdi Pen'i, yüzünde minik ve gereksiz bir gülümseme vardı. Zac'ın konuşmasından sonra kimse konuşmamıştı. Ortaklık fazla sessizdi. Pen Zac'ı unutup hayal aleminin en derinlerine dalmışken gözleriini kırpıştırıp; gereksiz ve berbat Dünya'ya dönmüştü

"Çok değişmişsin",

Dedi gülümseyerek...
Zac M. Efron
Muggle
Muggle
Zac M. Efron

Erkek Mesaj Sayısı : 279
Savaşta Hangi Taraftasın ? : ÖlÜm YiYeNlEr!!!
Rp Sevgilisi : !...! Hayden P. Millér !...!
Asa : ~Karanlığın Sesi~
Evcil Hayvan : Papağanım Badem...[Hem gerçekte var hemde sanalda...Ne güzel]
Kan Durumu : SaFkAn!!!!
Özel Yetenek : -

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 1:43 pm

"Çok değişmişsin",

Zac çok şaşırdı. Belli etmemek için gülümsedi. Daha sonra elindeki Vişne Sodası'ndan bir yudum alarak Peny'e döndü. O hiç değişmemişti. Aslında kendisindeki değişikliği de hala farketmiş değildi..Gülümsedi ve konuşmaya başladı...

"Aslında doğru söylüyorsun bu smokin beni süt çocuğu gibi gösteriyor ama zorla giydim vallahi... Yoksa tanırsın beni giyer miyim bu kuyruklu şeyi...Ama sen hiç değişmemişsin Peny..."

Biraz şiir gibi olmuştu. Bunu farkettiğinde yüzündeki gülümseme daha bir belirgin oldu....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 2:50 pm

Zac'ın söylediklerine kıkırdadıktan sonra; kendi üzeirndeki siyah ve kısa elbiseyi süzmüştü. Siyahı neden tercih ettiğini o da bilmiyordu. Daha çok renkli kıyafetleri severdi. Ama bugün çok az değiştirmişti tarzını. Buradan sıkılmaya başlamıştı. Aynı şarkılar çalıp duruyordu. Yarın fazla işi vardı. Slytherinlilere bir parti düzenleyecekti. ama bunun gibi monoton olmayacaktı tabii ki. Bina sorumlularından izin aldıktan sonra neşesi ffazlasıyla artmıştı.

Bina başkanı yardımcısı seçilen ve en iyi arkadaşlarından biri olan Evan ona yardım etmesi şartıyla tabii ki. Profesör bu yükü onlara bırakmıştı. Bulanıklardan birkaç müzik için öneri almayı bile teklif etmişti. Biçim Değiştirme de biraz daha ileri olsa yaratma büyüsü yapardı. Ama bu FYBS düzeyindeydi.Bunları yapması için çok vardı yani. Zac'a döndü;

"Off yarın açılış partisi düzenleyeceğim Slytherin'lilere ama bunun gibi sıkıcı olmayacak. Buradan fazla sıkıldım."

Dedi.

Out: Özür dilerim kısa oldu...
James Dreamx Potter
James Dreamx Potter

Erkek Mesaj Sayısı : 613
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Z.A.Y.
Özel Yetenek : /Animagus/Black Fenrir (bknz. imzam)

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 5:16 pm

James Jennifer'ın gözünün içini süzerken Jennifer masum gülümsemesiyle sakince cevap verdi:
" Tabi canım olur zevkle. " James bu cümleyi duyar duymaz kristal gibi parlayan zeminde hızlı adımlarla ilerlemeye başladı. Zamanı kısıtlıydı. Bu yüzden zamanını gidip gelmeyle geçiremezdi, çabuk olması gerekiyordu. İki kaymak birasını aldığı gibi Jennifer'ın yanına geldi. Birini ona uzattı. Diğerinden küçük bir yudum aldı.

James'in eli bir anda Jennifer'ın ipek gibi saçlarına uzandı. Yumuşak düz saçları elinde hissetti. Usulca bakıp:
"Seni seviyorum..." diyebildi sadece...
Serena Van Der Woodsen
Muggle
Muggle
Serena Van Der Woodsen

Kadın Mesaj Sayısı : 331
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Rp Sevgilisi : ~Nick Jonas~
Asa : Zekiliğin Cesareti
Kan Durumu : Bulanık
Özel Yetenek : Metamorfmagus ( Hermione )

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 1:21 pm

Rachel önüne çıkan bir grup Slyterinliye kötü kötü baktı ve elinde olan Nick'in kolunu biraz daha kendine doğru çekti. Ona sinirlice baktı. Hermione çok sinirliydi çünkü partinin başladığını Nick ona haber vermemişti. Hermione'ye göre Nick başkalarıyla konuşmak için Hermy'i çağırmamıştı. " Sen, sen naaptını sanıyorsun? Beni partiye çağırmaman yetmiyormuş gibi birde kızlara çok güzelsin çok şekersin diyorsun. Napmaya çalıştığını anlamadım!" Hermione bu sefer çok sinirliydi...
http://dedikoducukiz.forumotion.net
Nick Jonas
Muggle
Muggle
Nick Jonas

Erkek Mesaj Sayısı : 69
Rp Sevgilisi : Elena Hermione G. Millér~ Seni Çook Seviorm
Asa : ~ Cesurluğun Zekiliği ~

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 1:42 pm

Nick Hermione'nin bakışlarından ne kadar sinirlendiğini anlamıştı ve haklıydı. "Sen, sen naaptını sanıyorsun? Beni partiye çağırmaman yetmiyormuş gibi birde kızlara çok güzelsin çok şekersin diyorsun. Napmaya çalıştığını anlamadım!" Hermione'nin ağzından bu laflar çıkarken aynı zamanda da gözlerinden öfke fışkırıyordu. Nick önce ne diyeceğini bilemedi fakat sonra "Hermione sen kütüphanede çalışıyorsun gelip çağırsam da görevini bırakıp gelemezdin ki. Ayrıca kızlara karşı ne kadar kibar olduğumu bilmen gerekirdi. Sen benimle kibar olduğum için gurur duyacağına neden böyle yaptığımı soruyorsun. Ben sadece onlarla konuştum Hermione çünkü onlar benim sınıf arkadaşlarım. Ama yinede özür dilerim bana güvendiğini sanıyordum..." dedi ve başını öne eğerek Hermione'den bir adım uzaklaştı...
Katherine Sarah Millér
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi

Kadın Mesaj Sayısı : 849

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 7:41 pm

Rihanna parti hazırlığı dolayısıyla malikanedeydi. Her zamankinden çok daha güzel olmak istiyordu. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nun 2. döneminin başlaması şerefine verilen partiye gideceği için çok heyecanlıydı. İlk önce giysi dolabını karıştırmaya başladı. Kıyafetlerinin yarısını yatağına dökmüştü. Hepsini üstüne tutup bakarak deniyordu. Aralarından birkaç tanesini aldı ve teker teker giyerek hangisinin daha çok yakıştığına karar vermeye çalıştı. Uzun dakikalar sonunda birini seçebildi. Parıl parıl parlayan ve üstünde harika duran, vücudunun güzelliğini ortaya çıkaran, askısız, dizlerinin üstünde, mini sayılabilecek muhteşem açık gri bir elbise giydi.

Çok abartmak istemiyordu ama yine de güzel görünmeyi istemek her kızın hakkıydı.. Elbiseyi giyip yüzlerce kez nasıl durduğunu kontrol ettikten sonra makyaj aynasının karşısına geçti. Normalde dalgalı olan saçlarını bugün değiştirmek istiyordu. Saç düzleştirme makinesini eline aldı ve saçlarını tutam tutam düzleştirmeye başladı. Kahküllerini de önüne attı ve onlara da güzel bir şekil verdi.

Kulaklakrına narin narin sallanan gümüş halka küpeler taktı. Şimdi sıra makyajdaydı. Zümrüt yeşilinin güzelliğini gözler önüne sermek için göz kapaklarının üzerine çok hafif bir şekilde koyu gri far, kirpiklerine kaliteli rimellerinden biri sürdü. Tabii gözlerini daha etkileyici gösteren siyah kalemini çekmeyi de asla unutmazdı. Zarif ellerini makyaj çekmecesinin içine soktu ve dudakları için bir şey aradı. Ve aradığı şeyi buldu. Pembe dudak parlatıcısı, zaten dolgun olan dudaklarını daha da dolgunlaştırıyordu ve çok tatlı bir renge bürüyüp aynı zamanda parlatıyordu. Cildi zaten kusursuzdu ve bebek yüzlüydü. Fondoten, pudra ya da başka cild malzemelerine hiç ihtiyacı yoktu. Teni zaten kendiliğinden pürüzsüzdü ve bebek yağı sürmüş gibi parlaktı. Bu kadar süslenme yeterliydi.

Tekrar tekrar aynaya bakıp güzelliğinden emin olduktan sonra, acil durumlar için eline küçük, elbisesiyle aynı renkte bir çanta aldı ve içine ihtiyaç duyabileceği eşyalarını koydu. Şimdi, tamamıyla partiye hazırdı.

En son R. Rihanna Millér tarafından Paz Ağus. 03, 2008 8:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hayden P. Millér
Muggle
Muggle
Hayden P. Millér

Kadın Mesaj Sayısı : 106
Rp Sevgilisi : ~ Zac M. Efron ~
Asa : ~ Asil Davranışlar ~
Evcil Hayvan : Tavşanım - Daisy

Büyücü Özellikleri
Galleon Galleon: 1005

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 7:42 pm

Hayden ikizi Rihanna'nın yanına geldiği için çok mutluydu. Hem de tam 2. dönemin başlaması şerefine verilen partiye denk gelmişti. Tabiiki de bu partiyi kaçırmayacaktı ve de bu partiye Rihanna'yla birlikte gidecekti. Böylece mutluluğu ikiye katlanmıştı. Kim bilir partide kimler olucaktı. Bunu düşünmekten kendini alamıyordu. Ama böyle bi partiye kaç defa gitmişti ki; heyecanlanması olağan bişeydi. Orda ne kadar çok eğleneceğini hayal edip duruyordu.Ama eğleneceği kesindi. Çünkü yanında kardeşi de olucaktı. Partide eğlenmese bile kardeşi onu mutlaka eğlendirmesini bilirdi. Ama nedense partide eğlenemeyeceği ihtimali Hayden'ın aklının ucundan bile geçmiyordu.İçinden bir ses çok güzel vakit geçireceğini söylüyordu.

Bu yüzden de kıyafet provalarına daha 1 gün önceden başlamıştı. Boş bulduğu vakitlerde kıyafet deneyip duruyordu. Kıyafet denemesinden sonra saç denemesi ondan sonra da makyaj denemeleri.. Ne de olsa partide çok güzel görünmek istiyordu. Saçlarını düz mü yapsa, biraz kıvırcık mı yapsa yoksa kendi doğal haliyle dalgalı mı bıraksa.. Sonra sıra geliyodu; kıyafete. Elbise tarzında mı giyinse , yoksa altlı üstlü mü giyinse.. Daha sonra ise geliyodu sıra makyaja.. Bunları düşünmekten gerçekten Hayden'ın kafası bulanmıştı. Ama kimse ona dememiştiki 'güzellik kolay bir iştir' diye.İşte bu lafı aklından geçirince sesli bi şekilde "Kesinlike evet" demişti. Ama o kadar dalmıştı ki bunu dediğini bile bilmiyordu, içinden geçirdiğini sanmıştı..

Partiden önceki o akşam nerdeyse tüm kıyafetlerini dolabından çıkarmıştı. Ama sonunda karar vermişti; elbise giyecekti. Şimdiyse soru hangi elbisesini giymesiydi.. Hayden tüm elbiselerini denedi.Birini denedi, beğenmedi, çıkardı. Sonra diğerini denedi, beğenmedi, çıkardı.. Bu böyle devam etti. Ama tüm bu denemelerinin sonunda nihayet bi elbise beğenmişti. Bu elbise ayaklarına kadar uzanan, krem, kırmızı, hafif kahverengi tonlarını bulunduran bir elbiseydi. Onun en çok sevdiği elbiseleri arasındaydı. Eline de küçük yanına alacağı azıcık eşyasını koyabileceği kadar, beyaz, parlak bir çanta almıştı. Şimdi saçlarını şekillendirecekti.Hayden bunun içinde uzun uzun düşündü taşındı, sonunda kendi doğal saçlarına biraz daha dalgalı hal vermeye karar verdi. Saç şekline karar vermesi kıyafet seçiminden daha kısa sürmüştü.Evet şimdi de makyajınıyapmalıydı. Makyajın kıyafetine uygun olması gerekiyordu. Ama yine de olabildiğince hafif bir makyaj olmalıydı. Bunları düşündükten sonra uygulamaya geçti.Ama neyse ki bu sefer ilk yaptığı makyaj hemen hoşuna gitmişti.

Evet tüm bunlardan sonra sıra gelmişti parti gününe.. Hayden hemen hazırlanmaya başladı. Kıyafetini dün gece yatmadan önce bir güzel asmıştı. Hemen elbiseyi askıdan çıkardı. Bir güzel üstüne giydi. Kıyafetini giydikten sonra hemen saçlarını düzenlemeye başladı. Hayden saçlarını taradı, bu dalgalı saçlarına biraz daha dalga ekledi. Saç işleminden sonra da makyajını yapmaya başladı. Dudaklarına kıyafetinin rengiyle uygun parlak bir ruj sürdü. Birazcık allık ekledi. Biraz da far sürdü. Bu makyaj faslı böyle devam etti. Kendine baktıktan sonra küçücük çantasını da ayarladı. Daha sonra da çantasını eline alıp boy aynasının önüne geçti. Artık herşeyi hazırdı. Kendini bir güzel süzdü. Partide çok güzel görünmek istiyordu. Sonunda tüm hazırlanlaması bitmişti. Sadece kardeşiyle birlikte partiye gitmek kalmıştı..
Katherine Sarah Millér
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 7:44 pm

Hayden'ın odasına gidip kapıyı tıklayarak içeri girdi. Hayden giyinmiş, süslenmiş, yatağının üstünde oturuyordu. Rihanna ikizine "Çok güzel görünüyorsun tatlım. Hazırlanman bittiyse gidelim hadi." dedi yüzündeki sıcak tebessümle ve beraber Hogwarts yolunu tuttular..

Rihanna ve Hayden partinin yapıldığı yere geldiklerinde içeriden müzik ve insan sesleri yükseliyordu. Heyacanla içeri girdiler. Rihanna'nın tahmin ettiği gibi, çoğu arkadaşı oradaydı. Rihanna'nın gözleri Hunter’ı bulmak için büyük odayı taradı ama onu göremedi. Henüz gelmemiş olabilirdi. Rihanna, Hayden'ı önce Miley'yle tanıştırmak istiyordu. Miley, parti yerinin ortalarında duruyordu. Yanında da birkaç kişi vardı ama Rihanna onları seçemiyordu. Hayden'ın koluna girip hızla yanlarına gitti ve "Selam kızlar!" diyerek Miley ve Evan'ı yanaklarından öptü. "Miley, sana Hayden'ı tanıtıyım. Hayden, benim ayrı yumurta ikizim. Ben kuzenimin yanına yerleştiğimde o anne ve babamızın yanındaydı. Yeni geldi, o da Hogwarts öğrencisi." Dedikten sonra yanlarındaki kızlara dönerek "Meraba, ben Rihanna. Tanışmayı çok isterim. Adlarınız ne?" diye sordu.
Heidi Miley Cyrus
Muggle Araştırmaları Profesörü
Heidi Miley Cyrus

Kadın Mesaj Sayısı : 2439

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 7:52 pm

"Selam kızlar!"

Miley arkasındaki sesle irkildi. Gelen Rihanna'ydı. Hemen onu öptü ve yanındaki kıza tanıdık bir şekilde baktı. Çok geçmeden Rihanna kızı tanıtmak için konuşmaya başladı...

"Miley, sana Hayden'ı tanıtıyım. Hayden, benim ayrı yumurta ikizim. Ben kuzenimin yanına yerleştiğimde o anne ve babamızın yanındaydı. Yeni geldi, o da Hogwarts öğrencisi."

dedi. Miley Hayden'a tatlı tatlı bakmayı sürdürüyordu. Bu sorada Rihanna yeni gelen diğer öğrencilerle tanışıyordu. Kıza elini uzattı ve gülümsedi...

"Selam ben Miley...Ravenclaw sınıf başkanıyım...Tanıştığımıza memnun oldum...Hangi bina?"

diye sordu tatlı bir şekilde. Kız dalgalı sarı saçlarıyla gerçekten muhteşem görünüyordu. Bir yandan onu süzerken bir yandan da cevap bekliyordu...
Hayden P. Millér
Muggle
Muggle
Hayden P. Millér

Kadın Mesaj Sayısı : 106
Rp Sevgilisi : ~ Zac M. Efron ~
Asa : ~ Asil Davranışlar ~
Evcil Hayvan : Tavşanım - Daisy

Büyücü Özellikleri
Galleon Galleon: 1005

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 8:06 pm

Rihanna'yla Hayden partiye geldikten sonra Rihanna hemen Hayden'ı arkadaşı Miley'le tanıştırmıştı. "Miley, sana Hayden'ı tanıtıyım. Hayden, benim ayrı yumurta ikizim. Ben kuzenimin yanına yerleştiğimde o anne ve babamızın yanındaydı. Yeni geldi, o da Hogwarts öğrencisi." dedi Rihanna. Miley de Hayden'a tatlı tatlı bakarak "Selam ben Miley...Ravenclaw sınıf başkanıyım...Tanıştığımıza memnun oldum...Hangi bina?" demişti.

Hayden gerçekten bu ortamdan çok hoşlanmıştı. Çok sıcak ortamdı burası. Bu da Hayden'ı çok mutlu ediyordu. Özellikle Hayden'ın kanı Miley'e çok ısınmıştı. Çok tatlı bir kıza benziyordu Miley.. Bu nedenle Hayden hemen kendisini tanıttı. "Selam Miley! Aa ben de Ravenclaw öğrencisiyim zaten" dedi. Hayden gerçekten çok mutlu olmuştu bu tatlı kızla aynı binada olmaktan..
Heidi Miley Cyrus
Heidi Miley Cyrus

Kadın Mesaj Sayısı : 2439

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 8:12 pm

"Selam Miley! Aa ben de Ravenclaw öğrencisiyim zaten"

dedi Hayden. Miley çok sevindi. Tanıştığı her kişi sayısında çok seviniyordu ama Ravenclaw'lı olunca sevinci kat kat yükseliyordu. Kıza tatlı bir şekilde takrardan gülerek yanır verdi...

"Ne güzel tesedüf canım...Seninle tanıştığıma gerçekten çok memnun oldum...

dedi. Sonra biraz ilerledi ve eline bir Kaymak Birası aldı. Etrafın güzelliğini ve ordaki coşkulu havayı bir Kaymak Birasıyla bütünleştirmek daha güzel oluyordu....
Hunter Antonio Roviuné
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi
Hunter Antonio Roviuné

Erkek Mesaj Sayısı : 514
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Death Eaters
Rp Sevgilisi : Katheryn P. Millér--aşkım
Asa : ~ Cesaretinde Ötesi ~
Evcil Hayvan : köpek

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 7:52 pm

Hunter salondan içeri girdi.Rihanna'nın belindeydi eli.Rihanna çok şıktı.Hoş bu partide tüm kızlar çok şık giyinmişti.Hunter da öyleydi.Takım elbisesi vardı üstünde.Takım elbise siyah,gömleği siyah,kravatı kırmızıydı.Böyle giyinmeyi seviyordu.Kendini böyle beğeniyordu Hunter.İçeri doğru ilerlediler Rihanna ile.Hunter etrafına bakındı.Tanıdığı birkaç kişi vardı.Herkesi biliyordu fakat tanımıyordu.Miley de oradaydı.Çok şıktı.Daha birsürü arkadaşı öyleydi.Hunter ile Rihanna bir yerde durdu ve etrafa bakınmaya başladı.Hunter Rihanna'nın ne yapmak istediğini öğrenmek için beklemeye koyuldu.O centilmen bir erkekti.Kız arkadaşı ne yapmak isterse onu yapacaktı.Hala eli Rihanna'nın belinde etrafa bakıyordu...Ardından dayanamayıp

"Canım?Ne tarafa gidelim?"

dedi çapkınca bir gülümsemeyle..
Katherine Sarah Millér
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 12:34 pm

Rihanna bu eşsiz partide bulunduğu için çok mutluydu. Ve kendini harika hissesiyordu çünkü güzel göründüğünü biliyordu. Hayden'ı kankasıyla tanıştırıp onların kaynaşmasına izin vererek biraz ilerledi. Diğer arkadaşlarını da bulmak için etrafına bakınırken ikiz kardeşinin de kendisi kadar mutlu olduğunu görünce içtenlikle gülümsedi. Tam o sırada bir el zarifçe belini kavrayınca birden irkildi ama bu elin Hunter'a ait olduğunu hemen anladı.

Başını ona çevirip "Hoşgeldin tatlım" dedi sıcak bir öpücükle. Beraber partinin ortasına doğru ilerlediler. Sonra Hunter "Canım? Ne tarafa gidelim?" diye sordu her zamanki çapkın gülümseyişini takınarak.

Rihanna parmaklarının ucunda parti alanına şöyle bir göz attıktan sonra "Bence birer kaymak birası alalım ve seni ikiz kardeşimle tanıştırıyım. İstersen sonra da dans edelim. Olur mu aşkım?" diyerek sevgilisinin yanıtını bekledi.
Hunter Antonio Roviuné
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi
Hunter Antonio Roviuné

Erkek Mesaj Sayısı : 514
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Death Eaters
Rp Sevgilisi : Katheryn P. Millér--aşkım
Asa : ~ Cesaretinde Ötesi ~
Evcil Hayvan : köpek

Büyücü Özellikleri

MesajKonu: Geri: 2. Dönemin Başlaması   2. Dönemin Başlaması - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 9:49 am

Hunter gülümsedi.Gözlerini Rihanna'dan alamıyordu.Çok şık ve göz alıcı bir kıyafet giymişti.Erkek olduğu için makyajdan anlamazdı ama çoğu kız gibi makyajını abartmamıştı.Doğal olmak ona çok yakışıyordu.Hunter da doğallığı sevenlerdendi.Rihanna2nın ona uygun bir kız arkadaş olduğunu bir kez daha anlamıştı.Rihanna ona

"Bence birer kaymak birası alalım ve seni ikiz kardeşimle tanıştırıyım. İstersen sonra da dans edelim. Olur mu aşkım?"

demişti.Bir ikiz kardeşi olduğunu bilmiyordu Hunter.

"Bebeğim daha önce bir ikiz kardeşin olduğunu söylememiştin.Tanışmak isterim.Sen git istersen ben de iki kaymak birası alıp geleyim."

dedi çapkın bir gülümseyişle.Ardından Rihanna'nın belinden elini çekti ve iki kaymak birası almak için bara doğru ilerlemeye koyuldu...

2. Dönemin Başlaması
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3