Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Sanal Hogwarts'a Hoşgeldiniz!
Sitemizden Yararlanmak İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir...
Sanal Hogwarts'a Hoşgeldiniz!
Sitemizden Yararlanmak İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

5. Masa

2 posters
YazarMesaj
Persephonie Fraude
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Persephonie Fraude

Kadın Mesaj Sayısı : 408
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Tarafsız.
Rp Sevgilisi : Matthew Andy Black.
Asa : Kristal Yürekler.
Evcil Hayvan : Krup - Dorian
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Cansarar

Büyücü Özellikleri
Galleon Galleon: 1000

5. Masa Empty
MesajKonu: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 11:26 am

RP İN
Matthew Andy Black
Muggle
Muggle
Matthew Andy Black

Erkek Mesaj Sayısı : 102
Savaşta Hangi Taraftasın ? : ~Ölüm Yiyen~
Rp Sevgilisi : Aléida ~ Şekerli Meyve Suyum xD ~
Asa : Anka'nın Gözyaşları^^
Evcil Hayvan : Köpeğim * Snoppy
Özel Yetenek : Kurtadam

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 2:39 pm

Andy bakanlıktaki yoğun bir günün ardından caddeleri arşınlıyordu sessizce... Lord'un yükseliş zamanları normelde en coşkulu zamanı olmalıydı fakat... O olamıyordu... Belki de mutlu oluyordu fakat hissedemiyordu tüm benliğinde... Adrenalin yoktu hayatında... Her gün aynıydı neredeyse... Onu heyecanlandıracak birşey yoktu... Belki eski bir dost görmekti tüm ihtiyacı... Fakat dağılmışlardı öğrencilik yıllarından sonra... Boone, Svet ve Evan... Evet Evan... Onu özlemişti... O, onun için özeldi... Belki de ona duyduğu sevgi aşktı... Bir dükkana takıldı gözü... Oradaki şekerlere... Gülümseyerek:

-"Evan, da bir pasta kadar tatlıdır" dedi...

Dükkandan içeri süzüldü gülümseyerek... Hoş bir bayan ileride gazete okuyordu... Yanına gitti ve ciddi bir sesle:

-"Acaba çikolatalı bir kek ve kalpli kurabiye alabilir miyim?" dedi.
Persephonie Fraude
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Persephonie Fraude

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 6:56 pm

Sinirle attığı gelecek posatsını yerden almış okumaya devam ediyordu. Onu en sinilendiren şeylerden biri de gelecek postasıydı zaten.. ZAy'lı birinin yazdığı ne kadar objektif olabilirdi ki ! Gelecek postası hiç olmazsa tarafsız biri tarafından yazılmalıydı.. Kendi kendine güldü , hayatının tüm heyecanı , mutluluğu , mutsuzluğu artık ölüm yiyenlerdi.. Gelecek postasını bir hışım çöpe atıp , dırdırcıyı okumaya başladı..Ne zaman bu lanet dergiyi okusa hep gülerdi zaten.. Dırdırcı okumak geçmişi hatırlamak gibi birşey olmuştu.. Ne zaman bir olay okusa buna benzer bir olay aklına gelirdi..Ve Matt..

Evan tüm bunlara dalmışken bir müşteri gelmişti.. Tanıdık ama Evan'a uzak gelen sesi duydu;

-"Acaba çikolatalı bir kek ve kalpli kurabiye alabilir miyim?"

Evan müşterinin geldiğini anlayınca hemen dırdırcıyı bir kenara atıp ayağa kalktı..

-"Aa pardon , tabi siz otu..."

Birden karşısında o gözleri gördü.. Yeşil ve insanın içine huzur dolduran gözleri.. Matthew 'di karşısındaki.. Yada dırdırcı okumak ona ters etki yapmıştı..Şaşkınca ayağa kalkmak tutunduğu tezhahın üzerideki kek kabını devirdi.. Ama önce ona aldırmadı ve cümlesine devam etti..

-"..run .. Matt?"

Matthew.. Çocukluk aşkıydı , hiç bir zaman unutmamıştı .. Ne onun yüzünü , nede yaşadıklarını.. Neredeyse 6 yıldır görmediği Matt hiç değişmemişti..Bütün yakışıklılığıyla karşısındaydı..Bütün arkadaşları içinde o en özel olanıydı.. 6 yıl..6 yıl..

Ama biden o 6 yıl aklına bir ok gibi saplandı ve içindeki aptal sevinç bir anda durdu.. Uzun zamandır görmüyordu.. Kim bilir belki de evliydi..İşte o sırada yerdeki cam kırıklarıyla bütünleşmiş keki gördü. Asasını çıkardı ve cam kırıklarına doğrulttu;

-"Akla pakla!"
Matthew Andy Black
Muggle
Muggle
Matthew Andy Black

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 9:18 pm

-"Aa pardon , tabi siz otu..." dedi tezgahta duran kadın...

Fakat ona dönmesiyle şaşırıp kalması bir olmuştı... Matt bende mi birşey var dercesine üstüne bakındı fakat... Evet bu simayı asla unutamazdı... Kahverengi lüle saçlar ve sivri bir çene... O çene hiç durmadan konuşurdu küçükken... Matt elinde olmadan gülümsedi... Bu Evangeline'ydi... Evan'ı görmek veya düşünmek onu gülümsetiyordu... Bu bir gerçekti... Çocukluk aşkını nasıl unutabilirdi? Onu herşeyden çok özlemişti... Ona birke daha sımsıkı sarılabilmek için neler vermezdi... Evan da en az onun kadar şaşırmıştı... Matt aptalca gülümsemenin ne kadar aptalca birşey olduğunu farkına varmıştı en sonunda... Ellerini ovdu heyecanla... Hep böyle yapardı heyecanlandığında... Ona şimdi sarılsa... Fakat o evlenmiş olabilirdi... Ve evli bir kadına bir erkeğin sarılması belki garip kaçardı... Aradan sayamadığı kadar çok gün geçmişti... Günler, aylar ve yıllar... Kaç ilkbaharı onsuz geçirdiğini düşünemiyordu bile Matt... Evan'a dönerek:

-"Evan bu gerçekten sen misin? Evet ben Matt... Seni seven Matt" dedi zorlukla...

Daha fala dayanamazdı onsuzluğa... "Umarım beni unutmamıştır... Ve umarım evlenmemiştir" diye geçiriyordu içinden... Derin bir nefes aldı zorlukla... Acaba Evan da seviyor muydu onu? Yoksa sadece küçüklük anılarını geçirdiği basit biri olarak mı kalmıştı aklında?
Persephonie Fraude
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Persephonie Fraude

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 9:34 pm

-"Evan bu gerçekten sen misin? Evet ben Matt... Seni seven Matt"

Evan Matt'in cevabıyla gülümsedi.Hatta Matt'in kendisini hatırlaması çok hoşuna gitmişti.. Gülümseyerek ve herzamanki kendine güvenli konuşma tarzını yitirmeyerek;

-"Evett ben Evan.. Seni seven Evan.."

diyebildi.. Ama konuşmanın başındaki gibi güvenli bitirememişti cümlesini.. "Sanırım evli değil.." demketen başka birşey gelmedi aklına..Gülümseyerek gözlerine baktı , küçükken de böyle tatlı bir şaşkınlığı vardı.. Acaba seni seven Matt derken , eskiden seven mi demek istemişti."Üff hiçbirşey bilmiyorum.." diye içinden geçirdi.. Aklında bir sürü şey arda arda film şeridi gibi hızla geçiyordu..

-"Otursana.. Ne istemiştin , getiriyim.."

Şimdi öküzlük yapmanın alemi yoktu.. Acaba onu buraya ne sürüklemişti.. Çocukları var mıydı? Evli miydi yoksa boşanmış mıydı? Boşandıysa sorun yoktu..Evan neler düşünüyordu? Belki de çocukları vardı ve bunun için şekerleme dükkanına gelmişti. Çocuklar şekerlemeleri severlerdi..
Matthew Andy Black
Muggle
Muggle
Matthew Andy Black

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 9:50 pm

-"Evett ben Evan.. Seni seven Evan.."

Matt bu söz üzerine ne yapacağını bilemedi... Evan'ı hala seviyordu... Fakat evliyse iş kötüydü... Evet onu hala seviyordu... Hemde deliler gibi... Sevecen konuşmalarını, sürekli dudaklarının gülümseyişini herşeyini özlemişti onun... Birçok anıları vardı onunla... Belki ağlarken belki gülümserken... Fakat ayırmıştı onları hayat... Evan gibi güzel bir kızı diğerleri havada kapardı... Peki ya çocukları var mıydı? Hayır olamazdı... Çocuğu olamazdı çünkü Evan daha gençti. Belki de genç değil öyle gözüküyordu. Evan o tatlı sesiyle:

-"Otursana.. Ne istemiştin , getiriyim.." dedi.

Matt ona hayranlıkla baktı sadece... Onu özlemişti... Onsuz geçen yıllara lanet okuyordu artık... Birsüre onu süzdü... Gülümseyerek:

-"Çikolatalı bir kek ile kalpli kurabiyeler... Fakat unutma sende yiyeceksin" dedi.

Sonra en yakındaki masaya kuruldu ve heyecanla beklemeye başladı... Bu yıllar sonra pasta yiyeceğinden miydi yoksa Evan'la konuşacağı için miydi? Matt'a en yakın şık 2. şıktı...

Persephonie Fraude
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Persephonie Fraude

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 10:01 pm

-"Çikolatalı bir kek ile kalpli kurabiyeler... Fakat unutma sende yiyeceksin"

Evan gülümseyerek başını salladı ve Matt'in masaya oturuşunu izledi. Matt oturduktan sonra raftan iki tabak çıkarıp içlerine kek ve kurabiye koydu. Sonra Matt'ın yanına oturdu ve tabağı masaya koydu.. Tabi çatalları da.. Gençken de böyle yerlere gelirlerdi. Ama o zaman herşey farklıydı. Görüşmeyeli o kadar uzun zaman olmuştu ki Matt'in değişip değişmediğini bile bilmiyordu..Belki hoşlandığı herşey değişmişti.. Ama söze biryerden başlamak da gerekliydi;

-"Eee .. Nerelerdeydin?.. Evlendin mi? Var mı çocuk?"

Bunları elinden geldiği kadar içten ve gülümseyerke söylemişti.. Gülümsemesinin tek nedeni Matt'in yanında oluşuydu.. Ama içtenliği gerçek değildi.. Bir yandan da eskiden üzüldüğünde yaptığı gibi masadaki süslerle oynuyordu..Bir yandan da gözlerini Matt'ten kaçırıyordu.. Bu soruları sorarken üzüldüğünü farketmesin diye yüzüne bakmak istemiyordu.. Oysa o yüze bakmaya o kadar hasret kalmıştı ki..
Matthew Andy Black
Muggle
Muggle
Matthew Andy Black

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 10:16 pm

Evan yiyecekleri almak üzere mutfağa gitti sessizce... Matt sadece gözlerini devirdi... Bir insanı sevipte ona söyleyemekmek... Hele onu bu kadar özlemişken... Onu hala seviyordu ve hayatının sonuna kadar sevecekti... Evan geri döndüğünde masaya oturdu ve:

-"Eee .. Nerelerdeydin?.. Evlendin mi? Var mı çocuk?" dedi yapmacık bir gülümsemeyle...

Matt sadece ona baktı... Yıllar geçmesine rağmen hiç değişmemişti tıpkı kendisi gibi... Pastasından bir parça kopardı çatalıyla... Sonra ağzına atarak:

-"Doğrusu evlenmek aklımdan hiç geçmedi... Hele arkamda bıraktıklarım hala yerinde dururken... Hele sen" dedi sessizce sonra devam etti:

-"Çocuğu sen düşün artık... Fransa da hayatımın kadının bulamadım çünkü ben zaten hayatımın kadınını arkamda bırakmıştım" dedi içten gülümseyerek... Sonra kurabiyesini ısırdı ve Evan'a:

-"Doğrusunu istersen hiç değişmemişsin hala eski Evan'sın... Peki ya sen evlilik, çocuk?" dedi tedirginlikle...
Persephonie Fraude
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Persephonie Fraude

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 10:26 pm

-"Doğrusu evlenmek aklımdan hiç geçmedi... Hele arkamda bıraktıklarım hala yerinde dururken... Hele sen"

-"Çocuğu sen düşün artık... Fransa da hayatımın kadının bulamadım çünkü ben zaten hayatımın kadınını arkamda bırakmıştım.Doğrusunu istersen hiç değişmemişsin hala eski Evan'sın... Peki ya sen evlilik, çocuk?"

Evan gülümseyerek Matt'e baktı.. Evlenmemişti.. Zevkle sırıttı ve onu dinlemeye devam etti..

Evan fazla düşünemden konuşmaya başladı;

-"Teşekkürler.. Değişmemek gerçekten güzel ve hatırlaman.. Ben mezun olduktan veya sen gittikten sonra hayatımı yalnız geçirdim.. Ne evlilik ne de çocuk.."

Başını kaldırıp Matt'ın yüzüne baktı , o insanı içine hapseden gözlerine.. Birisi var demişti,, Acaba kimdi belki de onun için gelmişti..

-"Hayatımın kadınını arkamda bıraktım demiştin.. Onun için geldin sanırım.. Tanıdık mı?"

Aklına eski okul günlerindeki aptal kız geldi ve yüzü birden ciddileşti.. O olamazdı heralde.. Yok yok onun olamzsına imkan yoktu.. Olabilir miydi? O kızı Matt sevmezdi belki de fikri değişmişti..

Out: Çıkıyorum onbdan rp mi kısa yaptım kusura bakma.. Bu arada?

O kız Ana Lucia mı?

En son Evangeline Lily Roviuné tarafından Cuma Mayıs 23, 2008 8:58 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Matthew Andy Black
Muggle
Muggle
Matthew Andy Black

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 10:42 pm

out:

Delirdin mi sensin xD

in:

-"Teşekkürler.. Değişmemek gerçekten güzel ve hatırlaman.. Ben mezun olduktan veya sen gittikten sonra hayatımı yalnız geçirdim.. Ne evlilik ne de çocuk..." dedi Evan gülümseyerek...

Matt çocukluk aşkına baktı bir süre... Evet evlenmemişti... Belki hala daha bir şansları vardı... Yeniden birlikte olmanın sözü bile tatlıydı... Zevkle sırıttı... Evet yeni bir şans... Onu hala seviyordu peki ya o? Belki o onu sevmiyordu... Boşa hayallerdi bunlar belki... Evan'ın gözleri arasında kalbolup gitmekti tek istediği... Fakat bu düşleri pek uzun süremeden Evan konuşmaya başladı:

-"Hayatımın kadınını arkamda bıraktım demiştin.. Onun için geldin sanırım.. Tanıdık mı?" dedi...

Matt bu söz üzerine bir kahkaha attı... Evet anlamamıştı... Belki de anlamamazlığa veriyordu... Ve en kötüsü onu sevmiyordu... Bu düşüncelerden sıyrılması lazımdı. Kafasında soru işaretleriyle terkedemezdi burayı... Evan'ın elini tuttu yavaşça... Eskisi gibi küçücük o narin eli... Onun gözlerinin içine bakarak:

-"Sensin Evangeline... Sensin... Geri dönememin tek nedeni... Buraya çocukluk aşkımı son bir kez görebilmek için geri geldim... İşte gördüm... Fakat hiç bir şansımız yok mu Evangeline... Birlikte olmamız için bir şans... Belki bu sefer hayat bizi sevindirir... İkimizde biraz mutlu olmayı hakediyoruz..." dedi meraklı gözlerle...

Yıllardır beklediği andı bu... Cebine attı sakince elini... Kapalı alanda kalmaktan tozlanmış küçücük bir kutu çıkardı sessizce... Kutuyu açtı ve içinde parlayan yüzüğü çıkartarak:

-"Bu bir... Bu bir evlenme teklifidir Leydi Roviuné... Benimle evlenmeyi kabul ederseniz dünyalar benim olur" dedi heyecanla...

out:

Bende çıkıyorum bu arada konuyla ilgili birkaç resim;

5. Masa 6201397e3e16df3ab22cb4a8db188dc7

5. Masa Dc6df983904968c97354f67bf1af9105
Persephonie Fraude
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Persephonie Fraude

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 9:46 am

Sorduğu sorudan sonra Matt büyük bir kahkaha atmıştı.. Eva da şaşkınca bakışlarını kurabiye tabağından çekip yüzüne bakmıştı.. Neden gülmüştü ki , acaba doğru mu tahmin etmişti.. Ve Eva'yı sevmiyor muydu? Zaten bu beklenti saçmaydı , Fransa'dan buraya Eva için dönücek değildi ya.. Yada Eva kendini fazla küçümsüyordu.. Hayatta görevlerden daha önemli şeyler vardı..

Birden Matt elini tuttu.. Şimdiye kadar hiç hissetmediği bir duyguydu bu yaşadığı sanki. Aslında şimdiye dek yüzlerce kez içi içine sığmamıştı ama aradan bunu unutacak kadar zaman geçmişti..Zaman zaten tek sorun buydu.. Ama şimdi düşümdüğü tek şey Matt'in yeşil gözleriydi.. Son zamanlarda olmadığı kadar mutlu ve huzurlu hissettiren gözleri..

-"Sensin Evangeline... Sensin... Geri dönememin tek nedeni... Buraya çocukluk aşkımı son bir kez görebilmek için geri geldim... İşte gördüm... Fakat hiç bir şansımız yok mu Evangeline... Birlikte olmamız için bir şans... Belki bu sefer hayat bizi sevindirir... İkimizde biraz mutlu olmayı hakediyoruz..."

Eva şimdi ne diyeceğini , ne yapacağını herşeyi birbirine karıştırmıştı.. Tek bildiği şey Eva'yı sevdiğiydi.. Zaten bu yeterliydi..Tam ağzını açacakken Matt elini cebine attı ve tozlu bir kutu çıkardı.. Eva aslında bunun ne olduğunu biliyor ve daha da sitresleniyordu.. Aradan 6 yıl geçmişti , belkide yabancılaşmıştı, değişmişti onu tanımıyordu..Tam bu sırada Matt kutuyu açtı ;

-"Bu bir... Bu bir evlenme teklifidir Leydi Roviuné... Benimle evlenmeyi kabul ederseniz dünyalar benim olur"

Eva'nın yanaklarından bir damla yaş süzüldü.. Şimdiye kadar beklemişti ve artık hayallerini daha fazla durduramazdı.. Karşısındaki adamın hala eski Matt olduğunu anladı.. Bunun için ne konuşması nede bir kanıt gerekliydi.. Gözleri hala eskisi gibiydi..Eva sessice;

-"Saçmalama.. Kabul edersen diyorsun.. Ben yıllardır bu anı bekliyorum..Ve seni seviyorum..Yani evet kabul ediyorum.."

Daha fazla Matt'in yüzüne bakamadı , çok ama çok utanmıştı.. Ne yaptığını bilmezcesine Matt'in boynuna atladı ve ona sarıldı..

Out; Ana Lucia işini abim yazdı.. Aslında bana dediğini biliyo da yaz yaz dedi bende yazdım..
Matthew Andy Black
Muggle
Muggle
Matthew Andy Black

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 12:01 pm

-"Saçmalama.. Kabul edersen diyorsun.. Ben yıllardır bu anı bekliyorum..Ve seni seviyorum..Yani evet kabul ediyorum.." dedi ve onun boyanuna atlayıp, sarıldı...

Matt ne diyeceğini bilmiyordu... Hiç böyle olmamıştı kalbi... 6 yıl boyunca hiçbir zaman... Sevinçle karışlık heyecanın müthiş tatlı duygusu... Konuşamazdı bu andan sonra... Belli ediyordu davranışları... Yıllardır kalbindeki dinmeyen fırtına nasıl Evan'ın tek sözüyle dinmişti? Evleniyorlardı... Peki ya sonrası? Yoo hayır daha gençlerdi... Zaten Evan ile evleneceğini bilme duygusu onu sevinç delisi yapmıştı... Mutluluk tüm benliğini kaplamıştı... Evan'ın saçlarını kokladı sessizce... Ona sıkı sıkı sarıldı... Bu anın keyfini kaçıracak olan kişiyi öldürebilirdi... Evan'a dönerek:

-"Madem kabul ettin... O halde beni hala seviyorsun... Seni herşeyden çok seviyorum Evan... Burası çok değişmiş... Sormak istediğim birçok konu var... Mesela Svet nerede? Müdüre Yardımcısı olmuş diye duydum... Ve de çok basit bir konu... Mmm... Ben nişanlardan hoşlanmam... Eğer izin verirsen birtek düğün olsa olur mu? Çünkü nikah gereksiz bir mühessese..." dedi gülümsseyerek... Evan'ın elini hala bırakmamıştı...
Persephonie Fraude
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Persephonie Fraude

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 5:11 pm

Neredeyse mutluluktan havaya uçacaktı? Madem Evan'ı seviyordu neden önce gelmemişti.. Artık bunların bir önemi yoktu .. Matt şunada yanındaydı , zaten bundan daha önemli bir şey olmazdı.. Kendini hiç olmadığı kadar güvende hissetti , hemde korkulacak hiçbirşey yokken.. Ama sonra sarılmayı bıraktılar böylesi daha iyi olmuştu , müşterielrin ortasında bu kadar romantizim yeterdi.. Matt birden konuşmaya başladı , ama hala Evan'ın elini tutuyordu..

-"Madem kabul ettin... O halde beni hala seviyorsun... Seni herşeyden çok seviyorum Evan... Burası çok değişmiş... Sormak istediğim birçok konu var... Mesela Svet nerede? Müdüre Yardımcısı olmuş diye duydum... Ve de çok basit bir konu... Mmm... Ben nişanlardan hoşlanmam... Eğer izin verirsen birtek düğün olsa olur mu? Çünkü nikah gereksiz bir mühessese..."

Evan Matthew'ın üst üste sorduğu soruları zevkle ve gülerek dinledi.. Hiç değişmemişti , sanki aradan 6 yıl geçmemiş , hala küçük çocuklardı.. Evan elleridnen birini att'ın elinden çekip masadaki tabaktan bir tane kurabiye aldı ve ısırdı.. Lokmasını yuttuktan sonra sorularını tek tek cevaplamaya başladı;

-"Evet hala seni seviyorum.. Hemde hiç olmadığı kadar çok.. Tamam Matt zaten biliyorsun bende törenlerden hoşlanmam düğün yeter..Ayrıca evet Svet müdüre yardımcısı old.."

Evan cümlesini yarıda kesip aklına gelen fikri doğrulamak ister gibi saatine baktı ve gülümseyerek;

-"Dükkanı kapatma saatim gelmek üzere.. Müşterilerde çıktı , gel seni malikaneye götüreyim Svet'le rahat rahat konuş hem yemek yeriz.. Olayları da anlatırız.. Başka bir işin yoksa tabi.."
Matthew Andy Black
Muggle
Muggle
Matthew Andy Black

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 1:08 am

-"Evet hala seni seviyorum.. Hemde hiç olmadığı kadar çok.. Tamam Matt zaten biliyorsun bende törenlerden hoşlanmam düğün yeter..Ayrıca evet Svet müdüre yardımcısı old.." dedi fakat Evan cümlesini yarıda kesip saatine baktı ve gülümseyerek;

-"Dükkanı kapatma saatim gelmek üzere.. Müşterilerde çıktı , gel seni malikaneye götüreyim Svet'le rahat rahat konuş hem yemek yeriz.. Olayları da anlatırız.. Başka bir işin yoksa tabi.." dedi... Matt bu cevap vermesi zor birşeymişcesine yüzünü buruşturdu... Sonra Evan'a bakarak:

-"Svet'i görmek güzel olabilir Lady Roviuné... Belki ona eski şakalarımızdan yaparız" dedi fakat bir an durakladı... Xavier ile yaparlardı Svet'e şakalarını... Ve tabi Evan'la... Eskiden ne masum ne şakacı gülünç çocuklardı... Evan, Svet, ve Xavier... Arkadaş grubuydu onlar... Xavier da bu grubun bir üyesiydi ve Svet ile aralarında duygusal bir bağ vardı... Tığkı o ve Evan gibi... Fakat Xavier ile Svet bir olaydan dolayı dargındılar... Nedenini bir Svet bir Xavier biliyordu... Derin bir nefes alarak devam etti sözüne:

-"Svet'e yapılan şakalarda Xavier hep en önde görünürdü... Onun yokluğunu çekiyor değil mi? Yani Svet... Birbirlerini çok seviyorlardı... Ayrılmaları çok çok çok kötü oldu" dedi üzüntüyle... Sonra devam etti:

-"Ne zaman gideriz dükkan bomboş" dedi heyecanla...
Persephonie Fraude
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Persephonie Fraude

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 1:16 am

Evan gülümseyerek Matt'in konuşmasını dinledi.. Konuşmasında bir ayrıntı vardı ki Evan yüzünü buruşturdu ve düzeltti..

-"Dükkanı kapatma saatim gelmek üzere.. Müşterilerde çıktı , gel seni malikaneye götüreyim Svet'le rahat rahat konuş hem yemek yeriz.. Olayları da anlatırız.. Başka bir işin yoksa tabi..Svet'i görmek güzel olabilir Lady Roviuné... Belki ona eski şakalarımızdan yaparız..Svet'e yapılan şakalarda Xavier hep en önde görünürdü... Onun yokluğunu çekiyor değil mi? Yani Svet... Birbirlerini çok seviyorlardı... Ayrılmaları çok çok çok kötü oldu..."

-"Lady Roviuné değil.. Sanırım artık Lady Fox.."

Tabi bunun üzerinde fazla durmadı çünkü aklı Xavier ve Svet'e takılmıştı.. Kendisiyle Matt'ten bile daha çok istemişti onların birlikte olmasını.. Çünkü farklı birşekilde düşkündü kardeşlerine , hayanın çoğunu onlara adamıştı sanki..

-"Evet keşke onlarad birleşse.. Şeyy kalkalım hadi.."

dedi ve elini Matt'ın ellerinden kibarca çekip kurabiye tabağını masadan aldı.. Durgun birşekilde mutfağa bırakıp geri döndü..
Matthew Andy Black
Muggle
Muggle
Matthew Andy Black

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 1:24 am

-"Lady Roviuné değil.. Sanırım artık Lady Fox.." dedi Evan gülümseyerek.

Matt bu söz üzerrine keyiflenmişti... Yüzüne küçük bir gülümseme yayıldı... Evet... Lady Fox... Bu rüyalarındakinden bile güzeldi... Evan gülümseyerek devam etti:

-"Evet, keşke onlarda birleşse... Şeyy kalkalım hadi.." dedi ve ellerini kibarca çekip kurabiye tabağını masadan aldı... Mutfağa bırakıp geri döndü... Matt paltosunu üzerine giydi ve Evan'ın elinden tutarak dışarıya çıktılar. Evan kapıyı kilitlerken onu izledi ve derin bir nefes aldıktan sonra Roviuné malikanesine cisimlendi...

out:

Pff... Uykum var... Rp bile yapamıyorum doğru düzgün... Kısa olursa kusuruma bakma... Ablam salonda sızdı ancak girebiliyorum...
Persephonie Fraude
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Persephonie Fraude

Büyücü Özellikleri

5. Masa Empty
MesajKonu: Geri: 5. Masa   5. Masa Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 1:07 pm

Out: Malikanenin oturma odasına gel..Orda devam edelim..

5. Masa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 5. Masa
» -Masa 1-
» -Masa 2-
» -Masa 3-
» -Masa 2-