Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Sanal Hogwarts'a Hoşgeldiniz!
Sitemizden Yararlanmak İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir...
Sanal Hogwarts'a Hoşgeldiniz!
Sitemizden Yararlanmak İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

-Masa 2-

3 posters
YazarMesaj
Marsdén Lexie Millér
Hogwarts Müdiresi & Admin
Marsdén Lexie Millér

Kadın Mesaj Sayısı : 1972
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Tarafsız
Asa : Çığlığın Derin Sesi
Kan Durumu : Safkan
Özel Yetenek : Metamorfmagus
Patronus : Unicorn^

Büyücü Özellikleri
Galleon Galleon: 1000

-Masa 2- Empty
MesajKonu: -Masa 2-   -Masa 2- Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 6:44 pm

--RP İN--
https://sanal-hogwartsrpg.yetkin-forum.com/lejant-f7/angel-marsde
Zac M. Efron
Muggle
Muggle
Zac M. Efron

Erkek Mesaj Sayısı : 279
Savaşta Hangi Taraftasın ? : ÖlÜm YiYeNlEr!!!
Rp Sevgilisi : !...! Hayden P. Millér !...!
Asa : ~Karanlığın Sesi~
Evcil Hayvan : Papağanım Badem...[Hem gerçekte var hemde sanalda...Ne güzel]
Kan Durumu : SaFkAn!!!!
Özel Yetenek : -

Büyücü Özellikleri

-Masa 2- Empty
MesajKonu: Geri: -Masa 2-   -Masa 2- Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 3:08 pm

Zac sabahın erken saaatlaerinde uyanmıştı.Gördüğü rüyanın etkisinden hala çıkamamıştı.Rüyasında ilk ve son aşkı olan Miley'i görmüştü.Onu çok özlemişti, dayanamıyordu artık...Yataktan kalkıp üzerini giyindi.Çok sportif giyinmişti.Dışarı çıkıp biraz hava almak istedi.Havada yağmur yapdı yağacak gibi olduğundan şemsiye ve mont aldı yanına.Ayakları onu nereye götütürse gitmek istedi....

Ayakları onu Hogsmade'e kadar getirmişti.Yağmur bardaktan boşalırcasına yağıyordu fakat Zac bunu önemsemiyordu.Hatta şemsiyesini bile açmamıştı.Arada gözlerine yaş geldiğinde etrafındakiler yağmurdan sansın diye açmamıştı şemsiyesini...Üç Süpürge'nin önüne geldi.Dükkana ve tabelasına şöyle bir göz attı.Daha sonra içeri girdi.Kendisine boş bir masa seçecekti ki o da ne!!!...Miley tüm ihtişamıyla karşısında duruyordu.O da çok ıslanmıştı Zac gibi.Saçlarının dalgası ıslakken bile yerinden gitmiyordu.Hele o gözleri...Nasıl unutabilirdi ki onu.Yanına doğru yaklaşmaya karar verdi...Miley'in oturduğu masaya geldiğinde Miley üşüdüğü için ellerini ısıtıyordu.KArşısına oturdu ve konuşmaya başladı...

"Se-Selam Miley....Nasılsın iyi misin?"

diye sorabildi sadece.Gözlerinin içi parlıyordu.Ağzı kulaklarına varmıştı gülümsemekten...Miley'i izlemek için önündeki saçlarını çekti.Bir insan nasıl hiç değişemezdi ki...
Heidi Miley Cyrus
Muggle Araştırmaları Profesörü
Heidi Miley Cyrus

Kadın Mesaj Sayısı : 2439

Büyücü Özellikleri

-Masa 2- Empty
MesajKonu: Geri: -Masa 2-   -Masa 2- Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 5:17 pm

Miley Hogwarts tatil olduğu için Hogsmade'de gezi yapmaya karar vermişti.Aslında arkadaşlarıyla yapıccaktı bu geziyi fakat hepsinin işi çıkmıştı.Mecburen kendisi gezmek zorunda kalmıştı...Hazırlıklı olmadığından yağmur başlayınca sırılsıklam olmuştu.Çok üşümüş ve Üç Süpürge'ye girmişti.Bir masaya geçti, oturdu.Ellerini birbirine sürterek ısınmaya çalışıyordu.Saçları mahfolmuştu ıslanmaktan.Yanakları pespembe dudakları al al olmuştu.Gerçekten çok üşümüştü.Isınmaya çalışırken birinin ona seslendiğini farketti...

"Se-Selam Miley....Nasılsın iyi misin?"

Bu sesi nasıl unutabilirdi.Ama unutmuştu.Yani çok zaman geçmişti aradan.Başını kaldırıp bakmaya cüret etmedi.Ona çok kızgındı.Bir hiç uğruna bırakıp gitmişti onu.Doğruldu.Onun karşısında bükük durup rezil olmak istemezdi.Hala gözlerine bakmamakta ısrarlıydı ama bu yüzden sadece birkaç kelime söylemekle yetindi...

"Kötüyüm, üşüyorum."

dedi.Sesi titriyordu ama nedenini kendisi de bilmiyordu.Üşümekten mi titriyordu sesi yoksa Zac'i tekrar gördüğünden mi...Onu çoktan unutmuştu bile.Ne diye takrar karşısına çıkıyordu sanki.Zaten çok üşüyordu bir de morali bozulmuştu...Herşey üst üste geliyordu zaten son günlerde....
Zac M. Efron
Muggle
Muggle
Zac M. Efron

Büyücü Özellikleri

-Masa 2- Empty
MesajKonu: Geri: -Masa 2-   -Masa 2- Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 5:59 pm

"Kötüyüm, üşüyorum."

dedi Miley.Onu tanımıştı fakat yüzüne bakmıyordu.Zac işte o anda kendinden nefret etti.Onun ellerini tutup öpmek geliyordu içinden ama nafile...Herşey için çok geçti artık.Bu Zac'in suçuydu elbette.Zamanında onu borakıp gitmemeliydi.Eğer gitmeseydi şimdi çok mutlu olacaktı ikisi...Gözlerini ondan alamadı.Miley'in titreyen dudaklarına, uzaklara bakan gözlerine baktı uzun uzun...Daha sonra Miley'in yanındaki sandalyeye oturdu.Ellerini birleştirdi ve konuşmaya başlarmışçasına ağzını açtı...Yapamıyordu işte konuşamıyordu da.Nereden ve nasıl başlayacağını bilmiyordu.Bu yüzden bir süre sustu.Fakat gönlü konuşmasını söylüyordu...Dayanamadı artık..

"Ben...Şey...Nereden başlayacağımı bilmiyorum gerçekten..."

deedi.Buraya kadarını Miley'e bakmadan söylemişti.Zaten onu kaç yoldır görmüyordu niye şimdi bakmıyordu ki...Bu sorunun cevabını kendiside veremiyordu...Kafasını Miley'e çevirdi...

"Seni...Seni gerçekten unutmadım Miley...Unutamadım...Lütfen bana inan..."

dedi ve Miley'in soğuk ellerini tuttu.İşte o anda ona olan sevgisinin büyüklüğünü hissetmiş gözlerine bakma cesaretini bulmuştu.Bırakmaya hiç niyeti yoktu.Kaç yıl sonra ilk defa ellerine dokunmuş olmanın keyfini yaşıyordu...Acaba Miley ona karşı hala birşeyler hissediyor muydu?
Heidi Miley Cyrus
Heidi Miley Cyrus

Büyücü Özellikleri

-Masa 2- Empty
MesajKonu: Geri: -Masa 2-   -Masa 2- Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 7:23 pm

"Ben...Şey...Nereden başlayacağımı bilmiyorum gerçekten..."

dedi Zac.Miley onun bir an önce geldiği yere dönmesinden başka birşey istemiyordu.Bu ne yüzsüzlüktü.Daha çocukken onu bırakıp gitmemiş miydi....Miley'in sinirleri iyice bozulmuştu artık.Mavi gözleri kırmızıya dönmüştü resmen.Zac daha sonra tekrar devam etti...

"Seni...Seni gerçekten unutmadım Miley...Unutamadım...Lütfen bana inan..."

"Unutamadım" mı...Bu bir şaka mıydı yani.Kendisi bırakıp gitmişti Miley'i...Zac daha sonra Miley'in elerini aldı.Miley aslında o anda çok karışık şeyler hissetse de belli etmemeye çalıştı.Hemen su koyvermemeliydi çünkü...Kafasını kaldırdı.İlk defa Zac'a baktı.Hiç değişmemişti.Aynı tipi aynı sempatikliği hala duruyordu...Bozuntuya vermedi...Ellerini Zac'in elleri arasından çekti ve Zac'a bakarak konuşmaya çalıştı...

"Sana inanmak mı...Nasıl istersin bunu benden Zac...Elimi tutmaya yüzüme bakmaya nasıl cesaret gösterebiliyorsun anlamıyorum..."

dedi sinirli bir şekilde.Kalbi başka dili başka söylüyordu o an...Ama dilinin söylediklerine inanmak ona göre hareket etmek istiyordu....
Zac M. Efron
Muggle
Muggle
Zac M. Efron

Büyücü Özellikleri

-Masa 2- Empty
MesajKonu: Geri: -Masa 2-   -Masa 2- Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 8:21 pm

Miley ilk defa kafasını kaldırdı ve Zac'e baktı.İşte o anda ipler kopmuştu.Ne kadar özlemişti onun mavi gözlerinde boğulmayı...İçinden bu durumun uzun sürmesi için dualar ediyordu.Miley'e baktı ve gülümsedi.Hem ellerini tutuyor hemde gözlerine bakıyordu...Miley birden ellerini çekti ve sert bir şekilde konuşmaya başladı...

"Sana inanmak mı...Nasıl istersin bunu benden Zac...Elimi tutmaya yüzüme bakmaya nasıl cesaret gösterebiliyorsun anlamıyorum..."

"Miley lütfen yapma...Bunu bana, bize yapma...Lütfen..."

dedi Zac. Miley'in gözlerine bakıyor ona yalvarıyordu.Altı üstü iki kelime söyleyecekti ama dili varmıyordu...Ona "Seni Seviyorum" dese herşey bitecekti.Bunu diyebilirdi ama Miley'in tepkisinden korkuyordu en başta...Miley'in yanına yaklaştı.Gözlerine baktı ve ardından sıkıca sarıldı...Bu sefer Miley itse kaksa yine bırakmayacaktı...

"Seni Seviyorum Miley...Seni Seviyorum...."

dedi...Gülmüyordu ama...Aksine gözlerinden yaş bile gelmişti.Miley eskiden onu ne kadar çok seviyordu halbuk,...Şimdi ise ellerini tutunca bile kaçıyordu ondan....
Heidi Miley Cyrus
Heidi Miley Cyrus

Büyücü Özellikleri

-Masa 2- Empty
MesajKonu: Geri: -Masa 2-   -Masa 2- Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 11:32 am

"Miley lütfen yapma...Bunu bana, bize yapma...Lütfen..."

Miley konuşamıyordu.Zac hala "Biz" diyebiliyordu demek...Hayatında onun kadar yüzsüz birini daha gördüğünü hiç hatırlamıyordu.Hem burda ne işi vardı onun.Nasıl bulabilmişti Miley'i...Kafasında soru çoktu ama cevap yoktu....Daha sonra Zac Miley'e yaklaştı...Miley kendisini geri çekmeye çalışıyordu her seferinde...

"Seni Seviyorum Miley...Seni Seviyorum...."

dedi Miley'e sarılarak...Miley kurtulmak istiyordu ondan ama tüm çırpınışlarına rağmen boşa gidiyordu herşey..."Bende..." diyebilse ne olurdu sanki...Ama diyemiyordu işte dili varmıyordu söylemeye...

"Tamam Zac...Lütfen bırakır mısın şimdi beni..."

dedi Miley.Fakat Zac sımsıkı sarılıyordu.Bırakmaya da hiç niyeti yok gibiydi.Elleriyle onu itsede karşı gelemiyordu..."offf..."dedi içinden...Bir bahane bulup çıkmalıydı burdan...

"Şeyy...Benim...Ödevim vardı...Hogwarts'a gitmeliyim...Sen de nerden geldiysen lütfen oraya git bence...Bekleyenlerin vardır..."

dedi istemeden olsa da...Belki de başka birilerini bulmuştu bile...Kafsı çok karıştı.Zac hala ona sımsıkı sarılıyor ve konuşmuyordu...Bir an önce Hogwarts'a gidip uzaklaşmalı ve bir daha onu hiç bir yerde görmemeliydi...
Zac M. Efron
Muggle
Muggle
Zac M. Efron

Büyücü Özellikleri

-Masa 2- Empty
MesajKonu: Geri: -Masa 2-   -Masa 2- Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 1:53 pm

"Tamam Zac...Lütfen bırakır mısın şimdi beni..."

Evet sonunda dize gelmeye başlamıştı Miley fakat çok soğuk davranıyor, itip kakıyordu sürekli...Ama Zac onu bulmuşken bırakmaya hiç niyeti yoktu...Konuşmuyordu Zac.Daha doğrusu konuşmak istemiyordu...

"Şeyy...Benim...Ödevim vardı...Hogwarts'a gitmeliyim...Sen de nerden geldiysen lütfen oraya git bence...Bekleyenlerin vardır..."

Birden bıraktı Miley'i.Hogwarts'a mı gidiyordu...Acaba hangi binadaydı.Zac de Hogwarts'a kaydolmuştu çünkü...2. Döneme bu kadar az zaman kaldığına göre 2. dönem hep beraber olucaklardı.Bu Zac'i çok sevindirdi.Hele de aynı binada olsalar daha iyi olurdu.İyi de ne demek süper olurdu bu...

"Ho-Ho-Hogwarts mı?Hani sen...İnanmıyorum yani her zaman beraber olucaz...Miley ? Sevinmedin mi yoksa?..."

diye sordu.Miley sevinmeyebilirdi.Zaten şu anda onu gördüğü için morali bozulmuştu bir de bütün sene beraber olurlarsa bu Miley'e göre kötü olabilirdi...Ama Zac için muhteşem bir haberdi.....
Zac M. Efron
Muggle
Muggle
Zac M. Efron

Büyücü Özellikleri

-Masa 2- Empty
MesajKonu: Geri: -Masa 2-   -Masa 2- Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 2:56 pm

Out: Bu başlığın içindekiler silinebilir mi acaba???
Marsdén Lexie Millér
Marsdén Lexie Millér

Kadın Mesaj Sayısı : 1972
Savaşta Hangi Taraftasın ? : Tarafsız
Asa : Çığlığın Derin Sesi
Kan Durumu : Safkan
Özel Yetenek : Metamorfmagus
Patronus : Unicorn^

Büyücü Özellikleri